Kauniečius miesto autobusas vežioja su kalėdine nuotaika - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kauniečius miesto autobusas vežioja su kalėdine nuotaika

/ T. Truniakovo nuotr.
Dalintis:

Į Kauno gatves išriedėjo kalėdiškai papuoštas miesto autobusas, kuriame pats vairuotojas pakabino girliandas, kad sukurtų šiltą atmosferą autobusu važiuojantiems keleiviams.

„Pabaigti kalėdinio autobuso „TEMSA“ (504) papuošimo darbai. Su kolega užtrukome 5 valandas, kol paskirstėm 60 metrų girliandas. Jau išriedėjo į gatves ir džiugins kauniečius jų kelionėse po miestą. Šiandien važiuoja 38 maršrutu, trečiadienį 39, ketvirtadienį 40 maršrutu, šeštadienį 57G, o sekmadienį 3“, – teigė autobusą papuošęs Tomas Truniakovas.

Šventinis autobusas / Skaitytojo nuotr.

Kaip nurodė autobuso vairuotojas Tomas, šis šventinis autobusas važinės kasdien – darbo dienomis darbuosis jame kolegos, o savaitgaliais galėsite sutikti ir patį Tomą.

Papildyta gruodžio 14 dieną 10.07 val.

Anot T. Truniakovo, šiandien autobusas važiuoja 23 maršrutu, rytoj 57g, sekmadienį 37, pirmadienį 34g, antradienį 6, o trečiadienį ir ketvirtadienį 37.

216
145
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.