Olandas Laisvės alėjoje sustojo pailsėti - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Olandas Laisvės alėjoje sustojo pailsėti

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Sekmadienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė labai neįprasti atvaizdai iš pagrindinės miesto pėsčiųjų gatvės. Viduryje Laisvės alėjos romantiškai įsitaisė Nyderlandų Karalystės valstybiniais numeriais pažymėtas vilkikas su masyviu kroviniu.

„Panašu, jog Laisvės alėjoje ilsisi sunkvežimio vairuotojas iš Olandijos. Kartu su sunkvežimiu ir vairuotoju“, – šmaikštavo keistą paklydėlį Kauno centre sekmadienio naktį, apie 03.20 val., užfiksavęs skaitytojas.

Paprašytas patikslinti, ar vilkiko kabinoje buvo žmonių, vyras nurodė, kad transporto priemonės langai buvo uždengti, o pro užuolaidas matėsi sklindanti blausi raudona šviesa.

119
30
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.