Neveronyse sužaloto motociklininko artimieji prašo išpildyti vienintelį vaikino norą – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Neveronyse sužaloto motociklininko artimieji prašo išpildyti vienintelį vaikino norą

„Kas vyksta Kaune“, „Facebook“ nuotr.
Dalintis:

Pirmadienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė prieš mėnesį avarijoje Kauno rajone sužeisto motociklininko draugų pagalbos prašymas. Vaikino artimieji įsteigė labdaros fondą ir prašo prisidėti prie brangaus gydymo ir reabilitacijos geros valios žmones.

„Vos viena sekundė sudaužė į šipulius daug jauno vaikino svajonių. Ne tik Andriaus, bet ir visų jo artimųjų gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Tą lemtingą vakarą, 2022 m. rugpjūčio 12 d., 21 val., jo gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Andrius motociklu važiavo iš treniruotės namo. Iki namų jam buvo likę mažiau nei kilometras, kai jis susidūrė su automobiliu, staiga pasukusiu kairėn ir užkirtusiu jam kelią.

Po susidūrimo Andrius iš karto buvo pristatytas į Kauno klinikas. Po nustatytų daugybinių kūno sužalojimų jis buvo operuojamas 7 valandas. 4 paros reanimacijoje ir atliktos 4 sudėtingos operacijos. Medikų diagnozės nedžiugina, reikia daugiau papildomų tyrimų, ne visus galima atlikti Lietuvoje. Taip pat Lietuvoje nėra tam skirtos įrangos, todėl užsienis yra vienintelė Andriaus viltis“, – socialiniame tinkle paviešintu pagalbos prašymu dalijosi artima vaikino drauge prisistačiusi kaunietė.

Fondas nurodo, jog vaikinas šiuo metu gydomas Kauno klinikų Neurochirurgijos skyriuje. Jo būklė stabili, tačiau reikės įdėti labai daug pastangų, kad jaunas vyras atsistotų ant kojų. „Padėkit išpildyti Andriaus vienintelį ir didžiausią norą vėl vaikščioti!“ – užbaigiamas įrašas.

Norintiems ir galintiems padėti pateikiami šie „Andriūno labdaros ir paramos fondo“ rekvizitai:

Įmonės kodas: 306139586
Buveinės adresas: Europos pr. 122, Kaunas
Tel. nr. +37064601202
El. paštas: andriuno.fondas@gmail.com
Paramos gavėjo sąskaita: LT117044090103743096
SWIFT: CBVILT2X
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Daugiau apie rugpjūčio 12-osios vakarą Neveronyse įvykusią nelaimę skaitykite čia.

105
187
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.