Dar vienas ekstremalus skrydis oro balionu: kauniečiai buvo „apakę” – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Dar vienas ekstremalus skrydis oro balionu: kauniečiai buvo „apakę”

Dalintis:

Trečiadienio vakarą kauniečiai patyrė ekstremalų skrydį oro balionu. Aštrių pojūčių pasisėmė ir dviračių taku riedėję dviratininkai – rausvas oro balionas nutūpė prieš pat nosį.

„Oro balionas nusileido netoli Kačerginės, tuo metu važiavę dviratininkai buvo „apakę” tokiu vaizdu, visi ėmė filmuoti”, – trečiadienį apie 22.03 val. vaizdais dalijosi skaitytojas.

Oro balionu skridęs kaunietis teigė, kad planuotam nusileidimui sutrukdė vėjas.

„Leidomės todėl, nes prieš tai mūsų tikslas buvo nusileisti ant gražios pievutes šalia Nemuno, tačiau vėjas mus nunešė tiesiai į Nemuno vidurį, todėl reikėjo skristi šiek tiek toliau. Beskrendant pilotas nutarė leistis ant šio takelio”, – įspūdžiais dalijosi vyras.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad tas pats rausvas oro balionas kauniečiams nuostabą kėlė ir 2021-ųjų rugpjūtį. Tąkart oro balionas nutūpė Vinco Krėvės prospekto daugiabučio kieme.

43
5
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.