Dviejų automobilių avarija Garliavoje: iš „Audi“ automobilio liko tik pusė (papildyta) – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Dviejų automobilių avarija Garliavoje: iš „Audi“ automobilio liko tik pusė (papildyta)

Skaitytojos nuotr.
Dalintis:

Penktadienio vakarą apie 20 val. Garliavoje, Vytauto gatvėje susidūrė du automobiliai. Įvykio detales aiškinasi pareigūnai.

„Avarija Garliavoje. Iš „Audi“ galo nieko neliko, o ten sėdėjo vaikas“, – apie eisimo įvykį penktadienio vakarą pranešė garliaviškė.

Moters teigimu, nelaimė įvyko Vytauto ir Pažangos gatvių sankryžoje.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas,  20:14 val. gautas pranešimas, jog Garliavoje, Vytauto gatvėje susidūrė  du automobiliai.

Pareigūnai įvykio vietoje tikslina automobilių markes, tačiau, kaip matyti iš skaitytojos atsiųstų nuotraukų, „Audi“ automobilio galas sustumtas į priekį.

Avarija Garliavoje / Skaitytojos nuotr.

Garliaviškių teigimu, antras eismo įvykyje dalyvavęs automobilis taip pat „Audi“.

Įvykio vietoje dirba dvi ugniagesių gelbėjimo brigados, medikai ir policijos pareigūnai.

Papildyta 11:40

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, 20:14 val. gautas pranešimas, kad susidūrė automobiliai, ar yra prispaustų žmonių – neaišku.

Atvykus policijos pareigūnams išsiaiškinta, jog buvo susidūrę du lengvieji automobiliai ir šiek tiek apgadintas trečias. Prispaustų žmonių nebuvo, visi jau buvo išlipę, juos apžiūrėjo medikai. Susidūrė „Audi A4“ ir „Seat“ automobiliai, o  nukentėjo „Audi A2“. Atjungti dviejų automobilių akumuliatoriai. Ant kelio išsilieję eksploataciniai skysčiai surinkti.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

4
9
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.