Metė akmenį į Kauno savivaldybės daržą: trūksta bendravimo su gyventojais – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Metė akmenį į Kauno savivaldybės daržą: trūksta bendravimo su gyventojais

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
Dalintis:

Kauniečius šiandien pasiekė žinia, jog rekonstrukcijai uždaroma Nemuno gatvė. Bėda – iki rudens savo namų automobiliais negalės pasiekti šios gatvės gyventojai. Ne paslaptis, jog stovėjimo vietų problema miesto centre išties komplikuota, o kur reiks palikti visos gatvės gyventojų automobilius – ne aišku. Kauniečius labiausiai papiktino savivaldybės abejingumas ir informacijos stygius. Apie uždaromą gatvę žiniasklaidoje sužinoję kauniečiai nusivylę miesto valdžia.

„Kreipiuosi su prašymu ir informacija… Nemuno g. gyventojai šokiruoti – nuo pirmadienio Nemuno g. gyventojai neturės kaip parvažiuoti namo. Kauno Nemuno g. nuo pirmadienio pradedama rekonstrukcija. Vienas „bet“… gyventojai liko neinformuoti, jog savo namų nepavyks pasiekti automobiliu iki rudens. Kaip šauniai dirba miesto valdžia ir atsakingi asmenys, jiems visai nerūpi gyventojų poreikiai ir problemos“, – apie penktadienį žiniasklaidoje pamatytas naujienas kalbėjo Nemuno gatvės gyventoja Ieva.

„Manau, kad turėjo iš anksto informuoti gyventojus ir paruošti opcijas jiems. Kaip gyventoja labai džiaugiuosi, kad sutvarkys gatvę ir tikrai nematau problemos pakentėti, bet norėtųsi elementaraus supratimo, kad žmonėms sukeliamus nepatogumus reikėtų kažkaip spręsti. Didžiausia problema informacijos stygius. Apie rekonstrukciją sužinojome iš spaudos.

Savivaldybė siūlo Parkingą Karaliaus Mindaugo pr. Visi žinome, kad mieste yra sunki situacija su parkavimosi vietomis, galėtų leisti daugiau vietų naudoti. Kitas momentas, kad visiems tų vietų nepakaks, Parkingo atstovė informavo kad vietų kiekis ribotas. Kaip suprantu, kas pirmesnis tas gudresnis. Šeimoms turinčioms kelis automobilius bus problema“, – apie staiga atsiradusią problemą pasakojo ji.

„Nesiskundžiu kad vyksta darbai, piktinuosi, kad gyventojai ignoruojami ir ne informuojami. Jiems nesuteikiama galimybė pasiruošti šiems darbams. Gerai, kad bent spauda informuoja apie tokius kardinalius miesto pokyčius, sužinojau tik iš jūsų straipsnio šiandien pamačius. Dažnais atvejais labai trūksta miesto bendravimo su gyventojas“, – nusiminimo neslėpė Ieva.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

2
70
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.