„Žalgirio“ fanė nusprendė pasportuoti, bet netrukus grįžo namo – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

„Žalgirio“ fanė nusprendė pasportuoti, bet netrukus grįžo namo

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Pirmadienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė kiek neįprastas pagalbos prašymas. Į „Žalgirio“ arenoje esantį sporto klubą „Lemon Gym“ atskrido papūga. Ilgai egzotiškas paukštis neprakaitavo ir laimingai sugrįžo pas šeimininkus.

„Į „Žalgirio“ arenos sporto klubą treniruotės metu įskrido žalia naminė papūga“, – pirmadienį apie 12 val. nurodė portalo skaitytojas, svarstęs, kaip surasti paukščio šeimininkus.

Kaunietį nukreipus į populiarią „Facebook“ grupę, neilgai trukus atsirado papūgos šeimininkai. „Žalgirio“ fanė grįžo namo“, – nuotrauka su krepšinio komandos kepure komentaruose dalijosi papūgos paklydėlės savininkas.

„Facebook“ grupės nuotr.

Šeimininkai už pagalbą dėkojo aktyviems kauniečiams, „Žalgirio“ arenos sporto klubui ir gyvūnų prieglaudai „Nuaras“.

15
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.