Gal jau laikas tvarkyti griūvantį viaduką prie stoties? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Gal jau laikas tvarkyti griūvantį viaduką prie stoties?

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
Dalintis:

Praėjus kelioms savaitėms po portalo „Kas vyksta Kaune“ publikacijos apie Kauno mieste, šalia geležinkelio stoties stūksantį pavojingą pėsčiųjų viaduką, kurio rekonstrukcija vis neprasideda, portalo skaitytojai fiksuoja pavojingai atsivėrusią skylę jame.

„Ant pirmo pėsčiųjų viaduko virš geležinkelio stoties dingo šoninė apsauga“, – teigia į portalo redakciją parašęs skaitytojas ir pridėjo nuotrauką.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad minėtą viaduką buvo žadėta tvarkyti dar prieš kelis metus, tačiau darbai iki šiol neprasidėjo.

2017 m. portale „Kas vyksta Kaune“ buvo skelbta, kad nuo vieno iš viadukų dalis pertvaros netikėtai nukrito ant Tunelio gatvės dalies. Gerai, kad žalos tada niekam padaryta nebuvo.

54
2
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.