Kaunietė įamžino žavią šeimynėlę, krypuojančią parko takeliu – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietė įamžino žavią šeimynėlę, krypuojančią parko takeliu

Dalintis:

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė dar vienas mielas vaizdas. Pirmadienį kaunietė užfiksavo, kaip per gatvę, o po to ir parko takeliu krypuoja ausuotojo krago patelė su savo jaunikliais. 

„Noriu su jumis pasidalinti vaizdu. Nufilmavau ausuotojo krago patelę su ančiukais, tiksliau kragiukais, Aukštųjų Šančių parke. Atkrypavo iš kareivinių, kur laukinė gamta – stirnos, kiškiai, lapės su kareiviais darniai sugyvena. Kragę bėgančią per gatves pirmą kartą čia pamačiau, net ančių nebuvau pastebėjus“, – įspūdžiais dalinosi kaunietė.

Ausuotasis kragas yra vienas labiausiai paplitusių Lietuvos vandens paukščių, kurie gyvena tvenkiniuose, ežeruose, ramių upių užutakiuose. Tad pamatyti, kaip šios rūšies atstovai krypuoja sausuma, yra gan retas reiškinys.

Be to, ausuotieji kragai yra stambiausia Senojo pasaulio kraginių šeimos rūšis, kurių kūno ilgis yra apie 46-51 cm ir gali sverti iki pusantro kilogramo.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pirmadienį Žaliakalnyje įamžinta ir dančiasnapių jaunikliai.

91
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.