Priminimas vairuotojui: išskirtiniai numeriai nesuteikia teisės pažeidinėti Kelių eismo taisyklių – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Priminimas vairuotojui: išskirtiniai numeriai nesuteikia teisės pažeidinėti Kelių eismo taisyklių

Š. Černiausko "Facebook" nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Trečiadienį Kaune, Gedimino gatvės ir Nepriklausomybės aikštės sankirtoje, įamžintas „McLaren“ automobilis. Dangaus žydrynės spalvos superautomobilis padabintas ir vardiniu numerio ženklu „Kaunas“. Tačiau, kaip pastebi akyliausieji, tai nesuteikia teisės pažeidinėti Kelių eismo taisyklių.

Superautomobilio nuotrauka socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje trečiadienį pasidalijo žurnalistas Šarūnas Černiauskas. „Gražus automobilis, bet taisykles pažeidė, pėsčiųjų gatvėje stovi“, – po nuotrauka komentavo internautas.

Tiesa, tą patį automobilį kauniečiai jau fiksavo ir kovo pabaigoje. Tąkart „McLaren“ vairuotojas atliko nesaugų lenkimą A1 kelyje.

„Perduokit linkėjimus šiam lenktynininkui, panašu bus jūsų skaitytojas. Vos netapo neblogu metalo laužu. Policijai medžiaga perduota“, – apie A1 kelyje ties Kaunu sutiktą vairuotoją kovo pabaigoje rašė vyras.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 1d., kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, vairuotojų pareigų pėstiesiems nevykdymas, važiavimas šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 eurų.

55
46
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.