Kaunietis užfiksavo nežymėtos policijos „Škodos“ statymo ypatumus – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis užfiksavo nežymėtos policijos „Škodos“ statymo ypatumus

Skaitytojų nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Šeštadienio vidurdienį su „Kas vyksta Kaune“ susisiekė kaunietis, pastebėjęs, kad nežymėtas policijos automobilis „Škoda“ Šilainiuose, Jotvingių gatvėje, pastatęs „trikojį“ greičio matuoklį, nusprendė įsikurti ant šalia esančio šaligatvio.

„Kažin ar policijos automobiliams pastačius trikojį stovėti galima bet kur…“, – retoriškai klausė kaunietis.

Remiantis 150.5. Kelių eismo taisyklių straipsniu, sustoti ir stovėti draudžiama ant vejos, šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu), taip pat sporto, vaikų žaidimo aikštelėse ir kitose transporto priemonių eismui (stovėjimui) neskirtose teritorijose.

120
17
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.