Skaitytojas nesusilaikė: kas taip teršia Kauną? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Skaitytojas nesusilaikė: kas taip teršia Kauną?

Dalintis:

Ketvirtadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo įrašas, kuriame įamžinta galimai juodžemiu užteršta Salako gatvė. Kaunietis ragina atsakingas tarnybas ieškoti kaltininko.

„Kas teršia Kauną? Čia vaizdelis ant Varnių tilto užvažiavimo. Kamerų pilnas miestas, ant tilto taip pat, kaltininką rasti neturėtų būti sunku. Kažin, ar atsakingos tarnybos pamokys nusidėjėlį, kaip teisingai reikia gabenti krovinius?“- klausė skaitytojas.

Remiantis kelių eismo taisyklių (KET) bendrosiomis eismo dalyvių pareigomis 11 punktu, eismo dalyviai, sudarę ar pastebėję kliūtį kelyje, sukėlę ar pastebėję jame pavojų, privalo šią kliūtį ar pavojų pašalinti, o negalėdami to padaryti – pranešti policijai, kelio savininkui ar kelią prižiūrinčiai įmonei, pažymėti kliūtį ar pavojingą vietą ir visais įmanomais būdais įspėti apie kliūtį ar pavojų kitus eismo dalyvius.

Taip pat KET numato, kad už krovinio gabenimo taisyklių pažeidimus, kai vežamas per didelis kiekis, svoris ar krovinys netinkamai pritvirtintas, gresia baudos.

715
3
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.