Skaitytoja: savaitgalį pradėjome su tokiu vaizdu – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Skaitytoja: savaitgalį pradėjome su tokiu vaizdu

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Šeštadienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė Petrašiūnuose užfiksuotas vaizdo įrašas, kuriame – masyvi karinių sunkvežimių kolona. Vaikams tai esą išgąsdino, tačiau kaunietė atžalas greit nuramino.

„Rytas Petrašiūnuose įbaugino vaikus su tokiom kolonom…“ – šiandien, apie 9 val., rašė skaitytoja, paaiškinusi vaikams, kad tikriausiai bus kokios pratybos ar kažkas panašaus ir nėra ko bijoti.

Moteris sakė, kad informacijos apie karą ribojimo namuose nėra, nes „į dukrytės klasę jau eina viena mergaitė, neseniai su šeima atvykusi iš Ukrainos. O sūnaus darželį taip pat jau lanko ukrainiečiai vaikučiai.“

„Žinoma, nežiūriu žinių paskutinėm dienom prie jų, nes tiesą pasakiusi nelabai noriu, kad matytų tuos žiaurumo padarinius nusiaubtuose miestuose… Manau, šiokią tokią informaciją vaikai vis tiek privalo žinoti“, – svarstė skaitytoja.

21
108
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.