Užklimpęs „Kauno švaros“ sunkvežimio vairuotojas nepasivargino: šiukšles išvertė tiesiog gatvėje – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Užklimpęs „Kauno švaros“ sunkvežimio vairuotojas nepasivargino: šiukšles išvertė tiesiog gatvėje

Dalintis:

Ketvirtadienio popietę vienas šiukšliavežės ekipažas pakliuvo į keblią situaciją, kada jų sunkiasvorė transporto priemonė įklimpo netoli Giraitės esančiame Vijūkų kaime. Tiesa, vairuotojo pasirinktas metodas išsivaduoti iš purvo gniaužtų nustebino gelbėjimo operaciją stebėjusį portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoją.

„Žiūrėkite, kas darosi Vijūkuose. „Kauno švaros“ mašina išpylė visas šiukšles ir bando tyliai tvarkyti. Lygina su traktoriumi išpylę viską, smarvė belekokia “, – rašė kaunietis.

Kaip toliau pasakojo vyras, darbuotojai pasirinko išpilti krovinį, nes transporto priemonė užklimpo. O kiti variantai ištraukti sunkvežimį būtų per brangūs.

„Klausiau jų, tai sako „užklimpo mašina, išpylėm, kad ištraukti“. Sakau, o tai nejaugi nėra galimybės su vikšrine technika ištraukti, tai jie sako brangu. Pajuokavau, kad dabar tikrai bus brangiau“, – darbuotojų sprendimais stebėjosi vyras.

15
7
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.