Išvydusi medžius, kaunietė pasibaisėjo: darbai turi būti vykdomi ne taip (foto) – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Išvydusi medžius, kaunietė pasibaisėjo: darbai turi būti vykdomi ne taip (foto)

Genami medžiai Ašigalio gatvėje / skaitytojos nuotr.
Dalintis:

Ketvirtadienį kaunietė kreipėsi į „Kas vyksta Kaune“ redakciją dėl medžių genėjimo problemos. Jos nuomone, šakų nugenėta per daug ir ji nesupranta, kodėl tokiais kiekiais šakos yra pjaunamos. 

„Pusę liepų alėjos, kuri randasi Ašigalio gatvėje, yra jau nugenėta. Iš pradžių buvo nugenėti keli medeliai po audros, arčiau kelio buvo sudėtos krūvelės šakų, kurios buvo ir išvežtos. Buvo protingai, saikingai… Bet tai buvo tik pradžia“, – atviravo skaitytoja „Kas vyksta Kaune“ portalui.

„O šiandien vyrukų kompanija smaginasi jau nuoširdžiai. Į Ašigalio gatvę jie atvažiuoja jau antrą kartą genėti ir palieka po vieną, du stiebus. Dabar ant medžių styro kelios šakos, kaip sakom, vasaros metu nebus net kur slėptis. Nesąmonė.“

Skaitytoja baiminasi, jog esamų medžių su keliomis šakomis gali visai nebelikti.

„Kam jie kliudė? Gal renovuojamam grožiui Šiaurės pr. 6 namo projektuotojams vaizdelį užstos? Ar kelių priežiūros įstaigoms / švarai dėl lapų tvarkymo? O gal dėl kelio apšvietimo / pavojaus laidams?“ – nesupratusi kaunietė ieško atsakymų.

2
27
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.