Per metus Kauno centre esančios aikštelės kaina paaugo kartais, o būklė suprastėjo tiesiog akyse – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Per metus Kauno centre esančios aikštelės kaina paaugo kartais, o būklė suprastėjo tiesiog akyse

Skaitytojų nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Antradienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė skaitytojos pastebėjimas dėl duobėtos automobilių stovėjimo aikštelės K. Donelaičio gatvėje. Pasak jos, nors aikštelės mokestis per metus paaugo 4 kartus, jos dangos kokybė suprastėjo tiesiog akyse.

„Donelaičio g. mokama automobilių stovėjimo aikštelė. Prieš metus ši zona buvo žalioji – 1 val. mokestis 30 ct, dabar ši zona ne bet kokia, o tapo jau raudonoji – 1 val. mokestis 1,20 Eur. Aikštelės būklė pablogėjo akyse, klausimas vienas – ar tai atrodo normalu? Nes nuoširdžiai tariant, važiuojant sportiniu žemintu automobiliu įmanoma pamesti ratus tokiose duobėse, ir už tai dar susimokėti“, – scenarijų paišė skaitytoja.

22
4
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.