Užlipus ant Pyplių piliakalnio negalėjo patikėti tuo ką mato: neliko kuo grožėtis – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Užlipus ant Pyplių piliakalnio negalėjo patikėti tuo ką mato: neliko kuo grožėtis

/ Skaitytojo nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Gamta pasigrožėti sugalvoję kauniečiai patraukė sutvarkytu taku palei Nemuną, tačiau buvo nustebinti pamatyto vaizdo prie vieno iš piliakalnių. Užkopus į viršūnę juos pasitiko sudarkytas kraštovaizdis. Paaiškinimas – darbai privačiame sklype.

„Sugalvojus pasivaikščioti Nemuno pakrantės įrengtu dviračių ir pėsčiųjų taku, nuo Marvelės iki Zapyškio, nustebino (blogąja prasme) suniokotas kraštovaizdis priešais Pyplių piliakalnį. Dabar, užlipus pasigrožėti Nemuno ir Nevėžio santaka, gali pamatyti kraštovaizdį sudarkiusį vaizdą ir „paaiškinantį“ ženklą:– „privataus sklypo žemės lyginimo darbai“, – apmaudo neslėpė vaizdais pasidaliję kauniečiai.

/ Skaitytojo nuotr.

„Protu sunku suvokti, kaip gali tokie darbai vykti tokiose vietose, kur gamta, piliakalnis, poilsis. Dabar žvelgiant nuo piliakalnio nebeliko į ką žiūrėti“, – dalinosi savo išgyvenimais lankytojai.

96
50
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.