Fiksuoja baisią kasdienybę: taip turi eiti į darbus pardavėjos – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Fiksuoja baisią kasdienybę: taip turi eiti į darbus pardavėjos

"Urmo" ir Skaitytojos nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Prekybos miestelio „Urmas“ darbuotoja įamžino niūrią kasdienybę – salėse nė vieno pirkėjo. Moteris baiminasi, kad dėl valdžios sprendimų verslas nebus pajėgus išsilaikyti.

„Gal galima sužinot mūsų valdininkų nuomonę, kaip išsilaikyti verslui, kai vaizdas yra baisus? „Urmo“ miestelis, taip turi eiti į darbus pardavėjos, kurios nemato pirkėjų“, – dėl „gpaso“ sumažėjusiu klientų srautu skundžiasi skaitytoja.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad nuo rugsėjo 13-osios „gpaso“ neturintiesiems žmonėms draudžiama lankytis nebūtinųjų prekių parduotuvėse, dideliuose prekybos centruose, turgavietėse (kai plotas viršija 1,5 tūkst. kv. metrų), jie negali gauti grožio paslaugų, lankytis sporto klubuose ar dalyvauti renginiuose, į kuriuos susirenka daugiau nei 500 žmonių.

95
110
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.