Kaune pirmadienį kilo gaisrai dviejuose daugiabučiuose, medikams perduotos dvi moterys, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).
Anot PAGD, 10 val. 53 min. pranešta, kad Vinco Krėvės prospekte, kilo gaisras daugiabučio namo bute, iš jo veržiasi dūmai.
Atvykus ugniagesiams, per buto langą rūko dūmai. Laužtuvu išlaužtos buto durys, patekta į vidų. Viduje rastas prisvilęs maistas. Iš buto buvo išvesta moteris (gim. 1957 m.) ir perduota medikams.
Pridegęs puodas nukeltas nuo viryklės, patalpos išvėdintos. Dūmų detektoriaus patalpose nebuvo.
PAGD duomenimis, apie kitą gaisrą Kaune pranešta 11 val. 20 min. Nurodyta, kad Pramonės prospekte iš apatinio daugiabučio buto į pranešėjos butą eina dūmai.
Atvykus ugniagesiams, gaisro požymių nebuvo matyti. Buto duris atidarė pati savininkė, viduje rastas pridegęs maistas. Buto savininkę (gim. 1939 m.) nutarta perduoti medikams.
Puodas nukeltas nuo viryklės, išvėdintos patalpos. Dūmų detektorius bute buvo ir veikė.
Daugiau nelaimių
Pirmadienį Kaune įvyko ir daugiau nelaimių – fiksuoti du smarkūs eismo įvykiai.
14.09 val. Rietavo gatvėje susidūrė su automobiliai, vienas jų vertėsi ant stogo. Įtariamas eismo įvykio kaltininkas buvo neblaivus, jam nustatytas vidutinis – 1,53 prom. girtumas, jis taip pat neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę.
Dar vienas eismo įvykis pirmadienį apie 18 val. buvo fiksuotas Jotvingių gatvėje.