Kaune dingusi moteris vis dar nerasta: artimieji prašo pagalbos – Kas vyksta Kaune

Kaune dingusi moteris vis dar nerasta: artimieji prašo pagalbos

/ „Radau, pamečiau, dingo, pavogė“ grupės, Kauno AVPK nuotr.

Gegužės 3 dienos rytą iš namų, esančių Kaune, išėjo ir iki šiol negrįžo Indrė Girdžiūtė (gim. 1990 m.). Artimieji „Kas vyksta Kaune“ grupėje dalijasi pagalbos prašymu surasti dingusią moterį.

„Mano sesuo turėjo su savimi juoda kuprinę su asmeniniais daiktais (asmens dokumentais) ir Iphone 13 telefoną, jei kas rasite, būtinai praneškite policijai arba rašykite man!“ – „Kas vyksta Kaune“ grupėje „Radau, pamečiau, dingo, pavogė“ rašė dingusios moters sesuo.

Kaip jau skelbėme anksčiau, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai vykdo Indrės Girdžiūtės (gim. 1990 m.) paiešką, kuri gegužės 3 dienos rytą išėjo iš namų, esančių Kaune, Geležinio Vilko g. ir iki šiol negrįžo.

Moteris apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių, tiesių ir trumpų plaukų, mėlynų akių.

Kaip praneša Kauno apskr. VPK, išeidama I. Girdžiūtė vilkėjo šviesios spalvos striukę, juodus džinsus, dėvėjo baltus sportinius batus ir su savimi turėjo juodos spalvos kuprinę.

Asmenis, žinančius moters buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnus telefonu +370 700 64 960 arba 112, arba el. paštu [email protected].

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA