Kauno „Žalgirio“ arenoje pagerbtas legendinis komandos snaiperis A. Milaknis – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgirio“ arenoje pagerbtas legendinis komandos snaiperis A. Milaknis

A. Milaknio pagerbimas / R. Tenio nuotr.

Birželio 10 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje pagerbtas legendinis „Žalgirio“ komandos snaiperis Artūras Milaknis. Visa „Žalgirio“ arena plojo atsistojusi.

A. Milaknis džiaugėsi pražaistu laiku, dėkojo savo tėvams, šeimai, komandai ir sirgaliams.

„Norėjau padėkoti „Žalgirio“ klubui už pagerbimą, kad prieš 17 metų suteikė man galimybę. Noriu padėkoti savo tėveliams, kurie yra čia. Didelis ačiū mano šeimai, žmonai, sūnui. Taip pat ačiū broliui, šeimynai, draugams, kolegoms. Taip pat noriu padėkoti visiems komandos draugams, treneriams, varžovams, kurie stūmė visą karjerą į priekį, neleido atsipalaiduoti.

Turbūt pats paskutinis, bet ne mažiausias „ačiū“ – šiai tribūnai. Ačiū jums visiems, kauniečiams, visiems žaliai baltiems sirgaliams, kurie palaikė, kai buvo sunku, geru keliu. Šiandien linkiu tikėti komanda“, – arenoje kalbėjo A. Milaknis

A. Milaknio krepšininko karjera prasidėjo Tauragėje, vėliau jis atėjo į Kauno „Žalgirį“ ir 2007 m. debiutavo pagrindinėje komandos sudėtyje.

Kauno klube jis praleido 13-ą sezonų su pertraukomis. 2012-2013 m. žaidė Prienų „Rūdupyje“, 2015-2016 m. atstovavo Kazanės „Uniks“.

A. Milaknis 10 kartų tapo LKL čempionu, 2015 m. tapo LKL finalų MVP, 9 kartus iškovojo Lietuvos krepšinio taurę (KMT ir LKF), 3 kartus tapo Baltijos krepšinio lygos nugalėtoju.

A. Milaknis yra daugiausiai tritaškių Eurolygos istorijoje pataikęs lietuvis, visų laikų sąraše užima 10-ą vietą pagal pataikytus taiklius metimus (461 iš 1085 metimų). Snaiperis išsiskyrė ir LKL, kurioje A. Milaknis yra pataikęs 940 tritaškių ir yra visų laikų rekordininkas, rašo LRT.

Su Lietuvos rinktine A. Milaknis 2015 m. iškovojo Europos čempionato sidabrą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA