„Green White Boys“ kreipėsi į „Žalgirio“ fanus: „Jeigu norite tik pasižiūrėti rungtynes – labai prašome likite namuose“ – Kas vyksta Kaune

„Green White Boys“ kreipėsi į „Žalgirio“ fanus: „Jeigu norite tik pasižiūrėti rungtynes – labai prašome likite namuose“ pirmadienį organizuojama eisena

Šiandien, pirmadienį, vyks žūtbūtinės trečiosios LKL finalo serijos rungtynės Kauno „Žalgiriui“, o prieš jas ištikimiausi žaliai-baltų sirgaliai „Green White Boys“ pasiuntė žinutę visiems rungtynių stebėtojams. Šia proga patys tikriausi „Žalgirio“ fanai rengia ir eiseną, kurioje kviečia dalyvauti kiekvieną kaunietį.

„Kiekvienas pralaimėjimas nuo šio momento reikštų sezono pabaigą, tad teisės klupti tiesiog nebelieka. Mūsų tarpe niekas neabejoja, kad galime laimėti tris kartus iš eilės ir išsaugoti tai, kas turi priklausyti mums“, – apie pirmadienio susitikimą prie Soboro pranešė „Žalgirio“ fanai „Green White Boys“.

Susitikimas vyks nuo 17.20 val., vėliau kolona pajudės „Žalgirio“ arenos link. „Prie eisenos galite prisijungti visi žaliai-balti! Matome didelį visų sirgalių užsivedimą, tad tikimės, kad tai atsispindės ne tik išmaniųjų įrenginių ekranuose, bet ir tribūnose. „Žalgirio“ arena turi taip pat atlikti savo darbą!“ – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė fanai.

Kauniečiai savo komandos pergale tiki šventai – pirmadienį „Green White Boys“ pradėjo ir registraciją ketvirtosioms finalo rungtynėms Vilniuje. „Niekas iš mūsų negali atimti tikėjimo mūsų klubu!“

Stebėtojams – prašymas likti namuose

„Green White Boys“ jau po penktadienio rungtynių su prašymu kreipėsi į visus žaliai-baltus fanus:

„Šioje serijoje išgyventi galime tik vienu būdu – jeigu mūsų pačių akys degs dar ryškiau nei vilniečių, jeigu kiekvienas žengęs į aikštę žalgirietis laimėti norės labiau negu varžovas. Tik tokiu būdu mes galime sugrįžti į šią seriją ir ją laimėti.

„Žalgiris“ niekada nebuvo verkšlenanti komanda. Kai mums sunku – mes nesiskundžiame, o sukandame dantis ir einame per negaliu. Tokį „Žalgirį“ mes pamilome būdami dar vaikais, su tokiu „Žalgiriu“ mes norime ir numirti.

Galime prisiekti, kad jeigu komanda atiduos visą save aikštėje – tuomet pergalės ir pralaimėjimai tampa nebe taip svarbu. Po visų nesėkmių mes visada stosimės ir kilsime drauge.
Norime, kad kiekvienas žalgirietis tai perskaitytų ir tai pasiektų kiekvieną žaidėją, trenerį, masažuotoją bei gydytoją: jūs turite visišką mūsų palaikymą šioje serijoje. Pirmadienį mes būsime su jumis, kad ir kas nutiktų.

Vienintelis mūsų prašymas – padarykite viską, kas yra jūsų galioje, kad pasiektume pergalę. Tiek ir galime teprašyti. Reikalauti maksimalaus atsidavimo iš komandos galime tik tuo atveju, jeigu patys rungtynėse išsikrausime maksimaliai.

Jeigu norite tik pasižiūrėti rungtynes – labai prašome likite namuose. Ateikite per Eurolygą, ateikite per kitus LKL mačus, bet žiūrovų pirmadienį nereikia. Tribūnose reikia žmonių, kurie palaikytų komandą ir kurie nesodintų tų, kurie stojasi iš savų vietų palaikymui“, – po penktadienio rungtynių socialiniame tinkle „Facebook“ rašė fanai.

Trečioji didžiojo finalo dvikova tarp „Žalgirio“ ir „Ryto“ prasidės pirmadienį 18.30 val. „Žalgirio“ arenoje.

Standings provided by Sofascore
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA