Kalniečių parko skaitykloje vyks pasidainavimai – Kas vyksta Kaune

Kalniečių parko skaitykloje vyks pasidainavimai

Veiksmas Kalniečių parko skaitykloje./Organizatorių nuotr.

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka tęsia tradicinius pasidainavimus Kalniečių parke šalia skaityklos su folkloro ansambliu „Saulėlio“ ir kviečia į jaukius susibūrimus dainuojant visų pamėgtas lietuvių liaudies dainas.

Pasidainavimai vyks birželio 11, 18, 25, liepos 9, 16, 23, 30, rugpjūčio 13 d. 18 val.

Užsiėmimų dalyviai dainuos visiems žinomas, nuo Atgimimo laikų populiarias liaudies dainas, taip pat mokysis ir kitų, senovinių ir vėlyvesnių dainų bei unikaliųjų sutartinių, kurios yra įtrauktos į UNESCO reprezentatyvų žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą. Kviečiame ateiti ir turiningai praleisti laiką su visa šeima ir nei karto nebandžiusius, ir jau pramokusius – jaukiame rate susipažinsime su dainavimo pagrindais, lavinsime savo balsus ir pajusime tradicinės liaudies muzikos grožį.

„Saulėlio“ – tai dar gana jaunas, devintus metus skaičiuojantis folkloro ansamblis iš Kauno. Ansamblio narių šaknys tęsiasi į visus Lietuvos etnografinius regionus, todėl čia dainuojamos įvairių regionų dainos.

Dr. Laura Lukenskienė – folkloro ansamblio „Saulėlio“ ir sutartinių grupės „Kadujo“ vadovė, baigusi lietuvių etnologijos ir folkloristikos studijas Vytauto Didžiojo universitete, etnomuzikologijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA