Aiškėja daugiau detalių apie rastą negyvą vyrą netoli garsios Kauno kebabinės – Kas vyksta Kaune

Aiškėja daugiau detalių apie rastą negyvą vyrą netoli garsios Kauno kebabinės

tv3.lt 2024/06/10 21:07
Rastas vyro kūnas Karaliaus Mindaugo pr. / Skaitytojos nuotr.
Rastas vyro kūnas Karaliaus Mindaugo pr. / Skaitytojos nuotr.

Sekmadienio naktį Kaune, netoli festivalio „Audra“ teritorijos rastas vyras be gyvybės ženklų – medikams nepavyko atgaivinti vyro gyvybės. Kol kas vyro mirties priežastis lieka paslaptimi, o štai netoliese vykusio festivalio „Audra“ organizatoriai teigia, jog šis vyras nebuvo festivalio dalyvis. Manoma, jog vyras buvo rastas netoli vienos iš K. Mindaugo pr. esančių užkandinių.

Apie šį įvykį sekmadienį naujienų portalui tv3.lt patvirtino Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Policijos duomenimis sekmadienį, 00:19 val, Karaliaus Mindaugo pr. 54, Kaune, greitosios medicinos pagalba gavo pranešimą apie šalikelėje, ant žolės gulintį vyriškį.

Kiek vėliau paaiškėjo, kad asmuo (gimęs 1980 m.), buvo be gyvybės ženklų, be sąmonės ir nekvėpavo.

„Greitoji medicinos pagalba atlikinėjo gaivinimą, tačiau sekmadienį, 01:00 val., buvo konstatuota vyriškio mirtis.

Mirties priežastis neaiški, smurto žymių nėra“, – teigė R. Matonis.

Naujienų portalo tv3.lt šaltiniai teigė, kad tragiškai pasibaigusi nelaimė Kaune įvyko prie pat įėjimo į tuo metu vykusį festivalį „Audra“, o vyriškį gaivino net keturi medikai.

Miręs vyras nebuvo festivalio dalyvis

Kaip minėjome anksčiau, vyro mirties priežastis kol kas nežinoma. Netrukus gyventojai ėmė spekuliuoti, jog vyras galėjo perdozuoti narkotinėmis medžiagomis, o galbūt net ir buvo išvestas iš festivalio teritorijos ir tik tuomet buvo iškviesta greitoji medicininė pagalba. Vienas skaitytojas pasidalino nuotrauka, kur maždaug buvo rastas negyvas vyras.

Visgi klubo „Lizdas“ ir festivalio „Audra“ atstovė Monika Balčiauskaitė tikina, jog šis vyras – ne festivalio dalyvis ir buvo rastas gana toli nuo festivalio teritorijos. Anot M. Balčiauskaitės, vyras buvo rastas netoli kelių šalia esančių maitinimo įstaigų.

„Girdėjome apie šią nelaimę ir reiškiame užuojautą mirusio vyro artimiesiems. Tačiau žmogus nebuvo festivalio dalyvis, nelaimė nutiko ne festivalio teritorijoje, o užkandinės „Todžė“ bei kitų maisto įstaigų prieigose“, – komentavo M. Balčiauskaitė.

Festivalio atstovė taip pat nurodė, jog festivalio metu buvo siekiama užkardyti narkotikų vartojimą.

„Festivalio „Audra“ organizatoriai labai rimtai žiūri į galimą psichotropinių medžiagų vartojimą renginių metu, todėl kiekvienas lankytojas prie įėjimo būna patikrinamas apsaugos darbuotojų. Renginių metu festivalio teritorijoje nuolat budi medikų brigada, kuri pasiruošusi padėti kiekvienam, jei prireiktų pagalbos. Taip pat festivalyje turime „Be Safe Lab“ komandą, kuri kiekvienam norinčiam teikia informaciją apie narkotikų žalą“, – rašoma pateiktame komentare.

Anot renginio atstovės, apie vyro mirtį festivalio organizatoriai sužinojo tik kur kas vėliau – dėl to pranešimo apie įvykį neplatino.

„Atskiro pranešimo apie šią nelaimę platinti neketiname, nes tai įvyko ne festivalio teritorijoje, apie įvykį buvome informuoti gerokai vėliau. Dėl išsamesnio komentaro siūlome kreiptis į „Todžė“ administraciją arba policijos atstovus“, – teigė M. Balčiauskaitė.

„Todžė“ kebabinė gandus neigia

Festivalio „Audra“ užsiminė, jog negyvas vyras rastas netoli kebabinės „Todžė“, esančios Karaliaus Mindaugo pr. Panašiai įvykius nupasakojo ir tv3.lt šaltiniai.

Vis dėlto, susisiekus su „Todžė“ atstovu, šis teigė, jog iš tiesų vyro kūnas buvo arčiau Kaunakiemio g. esančio kiniškų patiekalo restorano „Grey boksas“ – šiuo metu maitinimo įstaiga uždaryta.

„Netoli mūsų yra kita užkandinė, kur rado. „Grey boksas“ vadinasi. Daugiau visiškai nieko nežinau, tik kavinės buvo sumaišytos“, – kalbėjo „Todžė atstovas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA