Įspėja dėl gamtos šėlsmo: sinoptikai praneša ir apie tropinį karštį, ir apie škvalus – Kas vyksta Kaune

Įspėja dėl gamtos šėlsmo: sinoptikai praneša ir apie tropinį karštį, ir apie škvalus

Ketvirtadienio rytas aušo nepastoviai debesuotas. Lietaus debesys dar nebus aktyvūs. Jie suskubs formuotis ir kilti aukštyn vidurdienį, praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Antroje dienos pusėje jau daugelyje rajonų trumpai su perkūnijomis ir žaibais palis. Kai kur liūtys bus smarkios. Pūs vidutinio stiprumo rytinių krypčių vėjas. Per perkūniją vėjo gūsiai vietomis sustiprės iki 15-18 m/s. Aukščiausia temperatūra daug kur sugebės pašokti iki 26-30 laipsnių karščio, tik Baltijos ir Kuršių marių pakrantėje kai kur bus apie 25 laipsnius.

Nesitikėkim ypatingų orų permainų ir penktadienį. Naktį debesų formavimasis sulėtės. Trumpo lietaus galima tikėtis tik kai kuriose vietovėse. Vėjas visai nurims. Oras nesistengs labai vėsti.

Naktį žemiausia temperatūra svyruos tarp 13-18 laipsnių šilumos. Dieną vėl stebėsime debesų formavimąsi ir kilimą. Daug kur su perkūnijomis trumpai palis. Rytinių krypčių vėjas papūs 6-11 m/s, o žaibuojant vietomis įsibėgės ir iki 15-18 m/s. Aukščiausia temperatūra kils iki 24-29 laipsnių šilumos.

Šeštadienį išliks šilti, dieną su trumpais lietumis orai.

Detalesnę orų prognozę Kaune galite rasti paspaudę ant nuorodos Orai Kaune.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA