Paaiškėjo, kodėl dalis kauniečių naktį liko be karšto vandens – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo, kodėl dalis kauniečių naktį liko be karšto vandens

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Naktį iš antradienio į trečiadienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją užplūdo kauniečių klausimai, kodėl net keli Kauno mikrorajonai liko be karšto vandens.

„Ne į temą, bet gal kas nors netyčia žino, kas per avarija įvyko, kad pusėj Kauno nėra karšto vandens? Gal jau priešai puola?“ – ne tik privačiose žinutėse, bet ir viešoje erdvėje rašė kauniečiai.

Pirmieji pranešimai, kad Dainavoje, Eiguliuose, Šančiuose, Šilainiuose ir kituose mikrorajonuose staiga dingo karštas vanduo, pasirodė antradienį apie 22 val. Apie dingusį karštą vandenį pranešę kauniečiai tvirtino, kad hidrauliniai bandymai, kurių metu išjungiamas karštas vanduo, jų būstuose nebuvo numatyti.

Chaosą sukėlusią situaciją trečiadienį naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pakomentavo AB „Kauno energija“ Marketingo ir komunikacijos skyriaus vadovas Šarūnas Bulota:

„Dėl gedimo antradienio vakarą sustojus vienam iš nepriklausomų šilumos gamintojų – Kauno kogeneracinei jėgainei (KKJ), kuri šiltuoju metų laikotarpiu pagamina didžiąją dalį šilumos karštam vandeniui gaminti Kauno mieste, kai kuriuose mikrorajonuose sutriko karšto vandens tiekimas. Apie vidurnaktį padėtis buvo stabilizuota, šilumos mieste karštam vandeniui gaminti netrūksta.“

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA