Vairuotojus pasitiko staigmena ant Romainių kalno: kiek dar liko laukti? – Kas vyksta Kaune

Vairuotojus pasitiko staigmena ant Romainių kalno: kiek dar liko laukti?

Romainių kalnas
R. Tenio nuotr.

Pirmadienį, gegužės 27 dieną, Romainių kalnu žemyn vykstančius vairuotojus pasitiko draudžiamo eismo ženklai. Netrukus kauniečiai suskubo spėlioti, kiek laiko remontuojamu kalnu nebus galima ne tik užkilti, bet ir vykti žemyn.

Šią situaciją pakomentavo Kauno savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis:

„Romainių gatvės projektas dar neužbaigtas. Gyventojus apie ilgalaikius eismo ribojimus įspėjame atskirai. Šiuo konkrečiu atveju eismo ribojimai – trumpalaikiai. Kai kurie trunka vos valandą. Rangovas skuba atlikti paskutinius darbus. Užtruko šlaito tvirtinimas, atraminių sienučių įrengimas“, – trečiadienį teigė A. Pakalniškis.

Anot jo, vietos gyventojams didžiausi nepatogumai – jau praeityje. „Pakentėti liko nedaug. Kelininkai pluša ir savaitgalį. Daroma viskas, kad kauniečiai atnaujinta susisiekimo infrastruktūra galėtų netrukdomai naudotis kaip įmanoma greičiau“.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Romainių įkalnės darbai stipriai užtruko dėl neapgalvotų detalių. Atkarpa tarp Šilainių ir Raudondvario plentų uždaryta praėjusių metų balandžio 3 dieną. Tuomet žadėta, kad darbai bus užbaigti iki praėjusio birželio pabaigos.

Vadinamojoje „Regitros“ nuokalnėje į Raudondvario plentą eismas nuo 2023 metų rugsėjo 1-osios organizuojamas viena kryptimi – iš viršaus į apačią.

Rangos darbus atlieka viešąjį konkursą laimėjusi bendrovė „Fegda“. Visa projekto darbų vertė – 6 mln. eurų su PVM.

Paskutinįkart žadėta, jog Romainių kalnas visiškai atidarytas turėtų būti šių metų birželio viduryje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA