Neeilinė meilės istorija Klaipėdoje: Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas buvo nušautas – Kas vyksta Kaune

Neeilinė meilės istorija Klaipėdoje: Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas buvo nušautas

delfi.lt 2024/05/28 13:15
Asociatyvi / lryto.lt, R. Vilkelio nuotr.

Klaipėdoje nušautas žinomas Kauno kriminalinio pasaulio veikėjas Artūras Mockus. Jis mirė nuo klaipėdiečio paleistų kulkų, tačiau ne dėl gaujų reikalų, o dėl meilės istorijos. Pavydo apimtas vyras patykojo į uostamiestį pirmam pasimatymui su jo buvusia mylimąja atvykusių kauniečių ir paleido seriją šūvių. Vėliau šaulys taip pat rastas negyvas, praneša portalas „Klaipėda“.

Garsų kriminalinio pasaulio veikėją iš Kauno į Klaipėdą atviliojo noras susitikti su mergina. Liudininkų tikinimu, ji su buvusiu savo vaikinu jau buvo išsiskyrusi, tačiau pastarasis vis dar puoselėjo jausmus.

Namo, kurio kieme įvykdyta žmogžudystė, gyventojai pasakojo, kad girdėjo mažiausiai penkis šūvius. Vieni tikino, kad tai galėjo nutikti sekmadienio rytą, 15 minučių po 8 valandos.

A. Mockus laikinosios sostinės teisėsaugai buvo gerai žinomas. Gal dėl to sekmadienio popietę būtent Kaune, o ne Klaipėdoje, pasklido gandas, kad nužudytas žinomas kriminalinio pasaulio veikėjas, sietas su „kamuolinių“ gauja. A. Mockus buvo ne kartą teistas. Už vagystes teistumo šis vyras buvo sulaukęs ne tik Kaune, bet ir užsienyje.

Ne kartą jo vardas skambėjo ir kitose garsiose kriminalinėse istorijose.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA