„Kauno tiltai“ už 8 mln. eurų rekonstruos tiltą per Dubysą Ariogaloje – Kas vyksta Kaune

„Kauno tiltai“ už 8 mln. eurų rekonstruos tiltą per Dubysą Ariogaloje

BNS 2024/05/22 09:07

Kelių ir tiltų bei kitos infrastruktūros statybos bendrovė „Kauno tiltai“ už 8 mln. eurų (su PVM) rekonstruos tiltą per Dubysą Ariogaloje, Raseinių rajone.

Valstybės valdoma bendrovė „Via Lietuva“ (buvusi Lietuvos automobilių kelių direkcija – BNS) antradienį pranešė su „Kauno tiltais“ pasirašiusi rangos sutartį.

„Šių statinių būklė tiesiogiai lemia eismo dalyvių saugumą keliuose, todėl klausimų dėl jų atnaujinimo poreikio nėra ir negali būti“, – pranešime sakė „Via Lietuva“ generalinis direktorius Marius Švaikauskas.

Bendrovės teigimu, rekonstruojant tiltą bus pakeiti jo pakloto elementai ir perdangos konstrukcijos, atnaujintos atramos, apšvietimas, taip pat šalia tilto esančios kelio atkarpos, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, sutvarkyta poilsio aikštelė ir sankryža su keliu Ariogala–Betygala–Šiluva.

Tilto, esančio krašto kelyje, jungiančiame Ariogalą ir Kryžkalnį, rekonstrukciją planuojama pradėti birželį, o juos užbaigti – iki 2025 metų spalio. Vykdant darbus eismas tiltu bus ribojamas, tačiau neuždaromas.

Dėl blogos tilto būklės jo prieigose buvo įrengti gabaritiniai vartai, eismas reguliuotas šviesoforais, iki 5,5 tonos apribota transporto priemonių masė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA