„Tauro Kennel“ veislynas kviečia pažinčiai su šuniukais: vyks atvirų durų diena (foto, video) – Kas vyksta Kaune

„Tauro Kennel“ veislynas kviečia pažinčiai su šuniukais: vyks atvirų durų diena (foto, video)

„Tauro Kennel“ veislynas / Organizatorių nuotr.
„Tauro Kennel“ veislynas / Organizatorių nuotr.

„Tauro Kennel“ veislynas kviečia į atvirų durų dienos renginį birželio 1-ąją. Veislyno svečiai turės išskirtinę galimybę susipažinti su vokiečių nykštukinių špičų, maltos bišonų ir garbanotojų bišonų veislės mažyliais iš arti. Šventės dalyviai galės sužinoti apie šių veislių ypatybes, charakterius, jų priežiūrą ir auginimą.

Atvirų durų diena skirta ne tik šunų entuziastams – tai renginys visai šeimai! Renginio metu dalyviai galės ne tik susipažinti su šiomis veisles, tačiau, taip pat praleisti laiką šuniukų glostymo sesijose, o mažiausių svečių laukia interaktyvūs žaidimai bei „Tauro Kennel“ veislyno dovanėlės!

Atvirų durų dienos metu „Tauro Kennel“ komanda atsakys į jūsų klausimus ir pasidalins savo patirtimi, padedančia jums geriau suprasti, kaip tinkamai rūpintis savo augintiniais ir įsitikinti ar šių veislių atstovai būtų tinkami Jūsų šeimai.

1994 metais įkurtas „Tauro Kennel“ veislynas šiuo metu yra pripažintas TOP1 geriausiu veislynu pasaulyje. Veislyno įkūrėja, kinologė, Janita Janušauskaitė-Plungė, jau daugiau kaip 35 metus dalinasi savo meile ir patirtimi su vokiečių nykštukinių špicų, maltos ir garbanotųjų bišonų veislių entuziastais.

„Tauro Kennel“ veislynas / Organizatorių nuotr.
Janita Janušauskaitė-Plungė su vyru / Organizatorių nuotr.

„Tauro Kennel“ vizija – išveisti grynaveislius šuniukus, kurie ne tik garsintų Lietuvą pasaulinio lygio parodose, tačiau būtų ištikimi šeimos nariai, kurie atneštų meilės bei šilumos į savo naujuosius namus ir suteiktų daugybę džiaugsmo akimirkų.

Balandžio mėnesį Kroatijoje, Zagrebe vykusioje pasaulinėje parodoje dalyvavo ir 23 „Tauro Kennel“ veislyno atstovai, beveik visi jie puikavosi prizinėse vietose.

Labai džiugu, jog į Lietuvą grįžo net 5 nauji pasaulio čempionai iškovoję titulus tarp aukščiausio lygio grynaveislių šunų. Ši paroda tapo istorinė tiek „Tauro Kennel“ veislynui, tiek Lietuvos kinologijai, nes veislyno žvaigždė – vokiečių nykštukinis špicas Pranciškus pateko į gražiausių šunų TOP10 pasaulyje!

Dar vienas ypatingas įvertinimas šioje parodoje – 3 vieta gražiausių pasaulio veislynų konkurse. Šiame konkurse vertinamas veisėjo darbas, kuris atsispindi per kelias šunų kartas. Teisėjai šiame konkurse vertina išlaikytą šunų tipą ir panašumą kas yra labai sveikintina veisėjo darbe.

„Tauro Kennel“ veislyno mažyliai labai laukia svečių birželio 1-ąją dieną. Veislynas įsikūręs Zapyškyje, adresu Medelyno g. 20 Dievogala (Kauno r.).

Registracija į renginį: https://forms.office.com/e/Sy9HS1MZPY.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA