VMI internetinis puslapis klientus šįryt pasitiko neįprastai – Kas vyksta Kaune

VMI internetinis puslapis klientus šįryt pasitiko neįprastai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Pirmadienį ryte apsilankiusieji Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) internetinėje svetainėje išvydo kitokį, nei įprastai vaizdą – juos pasitiko užrašas „Sveikas, pasauli“.

Socialinio tinklo Facebook paskyroje Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija pasidalijo įrašu apie tai, kad VMI šįryt sveikinasi su visu pasauliu.

Naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ VMI Strateginės komunikacijos skyriaus vadovė Rūta Asadauskaitė patikino, kad visos sistemos ir interneto svetainė jau veikia sklandžiai, sutrikimai nebefiksuojami.

„Interneto svetainės trikdis buvo fiksuotas ryte. Techniniai sutrikimai pašalinti per maždaug 30 min., problema greitai identifikuota“, – komentavo R. Asadauskaitė.

Pasak VMI atstovės, deklaravimo sistema, „Mano VMI“ ir kitos sistemos veikė. Naudotis visomis paslaugomis galima tiesiogiai per sistemą.

Kauno apskrities VMI primena, kad iki gegužės 2 d. valstybės tarnautojai, politikai ir kitas viešas pareigas pernai ėję arba pradėję eiti asmenys bei jų šeimos nariai privalo pateikti turto deklaracijas bei deklaruoti pajamas.

Kaip skelbiama pranešime žiniasklaidai, VMI duomenimis, turtą Kauno apskrityje turi deklaruoti iš viso beveik 16 tūkst. gyventojų, šią pareigą yra atlikę 10,4 tūkst. asmenų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA