Kauno rajone paryčiais kilo gaisras: gyventojų prašoma vengti buvimo gryname ore – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone paryčiais kilo gaisras: gyventojų prašoma vengti buvimo gryname ore

Pirmadienį paryčiais Kauno rajone, UAB „Ekonovus“ teritorijoje, buvo kilęs gaisras – degė šiukšlės. Gyventojai iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) sulaukė įspėjamųjų pranešimų apie galimą oro taršą.

Kaip informavo Bendrasis pagalbos centras, šiandien 05.36 val. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kauno rajone, Domeikavos seniūnijoje, Šakių kaime, Vandžiogalos plente, UAB „Ekonovus“ teritorijoje dega šiukšlės.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Kauno miesto ir Kauno rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį taip pat buvo perduota ir Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kaip skelbia delfi.lt, 6.35 val. jau pranešta, kad gaisras yra likviduotas.

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas informavo, jog PAGD gyventojus perspėjo apie galimą oro taršą.

„7.29 val. gauti pranešimai, kai jau beveik užgesinta. Eilinį kartą netvarka su perspėjimais, sistema iš esmės neveiksminga. PAGD apie gaisrą gavo informaciją prieš gal 3 valandas, o informavimas tik dabar. Tai klausimas, kuri vieta užstrigo – PAGD, tarpininkai kokie ar ryšio operatorius. Turbūt niekam jokia atsakomybė negresia, baisu“, – rašė kaunietis.

Skaitytojo nuotr.

Dar vienas portalo skaitytojas teigė turintis žinių apie galimai padidėjusią radiaciją.

„Domeikavoj dega šiukšlių surinkimo punktas, iš patikimų šaltinių girdėjau, kad ir radiacijos gali būti“, – tikino vyras.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA