Šeštadienį Kauną drebins amerikietiškų automobilių suvažiavimas – Kas vyksta Kaune

Šeštadienį Kauną drebins amerikietiškų automobilių suvažiavimas

Organizatorių nuotr.

Amerikietiškų automobilių fanai kviečiami į kasmetinį amerikietiškų automobilių suvažiavimą. Suvažiavimas įvyks jau šį šeštadienį, balandžio 20 d., Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“. Žiūrovai galės ne tik pasigrožėti įvairiais automobiliais, tačiau ir patys išbandyti neįprastą transporto priemonę.

Žiūrovus stebins istorinis automobilis

Kas metus vykstantis suvažiavimas pritraukia ne tik lietuvius, tačiau ir kaimyninių šalių svečius.

„Mūsų amerikietiškų automobilių mėgėjų bendruomenė yra plati. Lietuviai, latviai, estai, lenkai – keliaujame į vieni kitų renginius. Šiemet žiūrovus turėtų nustebinti istorinis, 1928 metų, automobilio modelis. Taip pat bus galima išvysti ir daugiau įvairių tiek sportinių, tiek nesportinių automobilių modelių“, – sakė renginio organizatorius Mindaugas Kazimieras Pocius.

Renginyje bus aptariami dalyvaujantys automobiliai, vertinami vairuotojų įgūdžiai, įvairiose automobilių kategorijose renkami nugalėtojai ir skelbiamas Geriausias iš geriausiųjų dalyvis.

Suvažiavime dalyvauja tik amerikietiškų markių automobiliai, tokie kaip „Chrysler“, „Dodge“, „Daytona“, „Ford Mustang“, RAM.

Galės išbandyti neįprastą transporto priemonę

Pramogos lauks ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų. „Bus galima išbandyti neįprastą transporto priemonę, traktoriuką, kurio valdymas visiškai skiriasi nuo įprasto automobilio valdymo“, – teigia M. K. Pocius.

„Be automobilių apdovanojimų renginyje taip pat bus konkursų bei prizų ir žiūrovams. Todėl puikiai praleis laiką ir laimingi bus visi“, – sako renginio organizatorius.

Renginys prasidės balandžio 20 d., 12 valandą, prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA