Paaiškėjo, kodėl lemtingą rytą Ramučių sankryžoje neveikė šviesoforas – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo, kodėl lemtingą rytą Ramučių sankryžoje neveikė šviesoforas

Skaitytojų nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ koliažas

Šįryt skelbėme, kad Ramučiuose, Centro ir Plento g. sankryžoje, kuri įprastai reguliuojama šviesoforu, įvyko didelė avarija. Susidūrė du lengvieji automobiliai, vairuotojai sužeisti, išvežti į gydymo įstaigą. Liudininkų teigimu, šviesoforas ten neveikia jau keletą dienų, po to, kai jį kliūdė „Tesla“ automobiliu skriejęs vairuotojas.

Po penktadienio ryto avarijos Ramučiuose, „Kas vyksta Kaune“ grupės feisbuke nariai komentavo, jog šviesoforas čia neveikia jau keletą dienų.

Anot komentatorių, prieš keletą dienų, naktį, čia dideliu greičiu lėkė „Tesla“, kliudė šviesoforo stulpą ir nulėkė nuo kelio.

Vieno skaitytojo teigimu, „Tesla“ vairuotojas „nunešė šviesoforą ir atitvarus“.

Ankstesniais PAGD prie VRM Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdybos duomenimis, balandžio 15 d., 22.44 val., buvo gautas e-Call pranešimas, kad automobilis pateko į eismo įvykį. Automobilis „Tesla“ buvo nuvažiavęs nuo kelio, gaisro požymių ir prispaustų žmonių nebuvo, vairuotojas galimai pasišalinęs. Policijos pareigūnai su kinologais pradėjo vairuotojo paiešką.

„Kas vyksta Kaune“ žurnalistams Kauno apskr. VPK atstovai penktadienį teigė, jog buvo nustatyta, kad automobilį vairavo septyniolikmetis (gim. 2006 m.), neturintis teisės vairuoti transporto priemonę.

Dėl įvykio pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinio nusižengimo kodekso 426 str. 1 d., 423 str. 1 d.

Dėl neveikiančio šviesoforo išsiuntėme užklausą bendrovei „Via Lietuva“. Gavę atsakymą, publikaciją papildysime.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA