K. Likša savo numylėtame Kaune kartu su kameriniu orkestru – Kas vyksta Kaune

K. Likša savo numylėtame Kaune kartu su kameriniu orkestru

Antraštė skamba vaizdingai, tačiau pats dainininkas jau ne kartą yra minėjęs, kad jo asmeninis santykis su Kauno miestu ir ten esančiais jo klausytojais – ypatingas. Kazimieras Likša neįsivaizduoja savo koncertinių planų be Kauno miesto, o šį kartą atlikėjas užbaigs savo didžiausią koncertinį turą su kameriniu orkestru Kauno valstybinėje filharmonijoje balandžio 16 dieną.

„Niekuomet specialiai to nedarau ir apie tai negalvoju. Tačiau kiekvieną kartą taip susidėlioja, kad paskutinis bet kurio mano turo koncertas įvyksta būtent Kaune. Tam tikra prasme kauniečiams labiausiai pasiseka, nes sulaukia jau labiausiai susigrojusios ir pasiruošusios mano komandos. Iki tol jau būname praėję bent kelis koncertus ir visas repeticijas. Tad belieka tik pasimėgauti pačiu vakaru ir emocija“, – su šypsena veide pasakojo Kazimieras.

Turas su kameriniu orkestru skamba kaip didžiulis iššūkis, rašoma koncerto organizatorių „Bravo events“ pranešime žiniasklaidai.

Kalbėjomės su dainininku, ką jam visą tai reiškia? Ir kaip pavyko viską suorganizuoti?

„Viskas įvyko labai netikėtai. Praėjusiais metais tiesiogine tų žodžių prasme man iš dangaus nukrito galimybė suorganizuoti patį pirmą pasirodymą su kameriniu orkestru Vilniuje. Labai džiaugiuosi, kad atsirado žmonės, kurie patikėjo šia mano mintimi ir padėjo tai įgyvendinti. O kai praėjo pirmasis koncertas Vilniuje, nesinorėjo tiesiog taip viso to pabaigti.

Pradėjome bendrauti su viena didžiausių muzikos agentūrų Lietuvoje „Bravo events“ ir atradome bendrą norą ir užsidegimą šią programą atvežti į visus didžiausius Lietuvos miestus. Todėl esu labai dėkingas likimui ir mano pasirinktam keliui. Jame atradau visas galimybes ir žmones, su kuriais galiu įgyvendinti tikrai nuostabius projektus. Vienas žmogus visko negali. Turi turėti šalia patikimus ir ta pačia linkme žiūrinčius žmones. Džiaugiuosi, kad taip šiuo metu ir yra“, – apie savo didžiausią muzikinį projektą pasakojo atlikėjas.

K. Likša kuria muziką, įrašinėja ir koncertuoja jau 15 metų. Tad nenuostabu, jog koncertinėje programoje bus galima išgirsti dainas iš visų jo gyvenimo laikotarpių. Tačiau atlikėjas džiaugiasi, kad koncerte galės sugroti ir pačias naujausias, kurios šiuo metu atrodo yra pačios populiariausias ir klausomiausios muzikanto dainos.

„Paskutinius kelis metus dirbu su Evgenijos Redko vyru Asaf Yehuda. Mes kartu prodiusuojame mano dainas ir taip gimė „Aš visada šalia“, „Trauka“, „Vandens“. Visos jos tapo bene klausomiausios dainos iš mano repertuaro, tad džiaugiuosi, kad visas jas galėsiu atlikti ir koncerte Kaune“, – apie muzikinę programą pasakojo K. Likša.

K. Likšos koncertas Kaune įvyks balandžio 16 dieną Kauno valstybinėje filharmonijoje. Atlikėjas ragina visus sudalyvauti, nes nežino, kada vėl pavyks suorganizuoti tokio dydžio renginius ir dar su tokia didele muzikantų komanda.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA