Lietuvis tapo „Counter Strike“ pasaulio čempionu | Kas vyksta Kaune

Lietuvis tapo „Counter Strike“ pasaulio čempionu

Lrytas.lt 2024/04/01 12:33
Justinas Lekavičius / PGL nuotr.

Istorinis įvykis Lietuvos elektroninio sporto padangėje – Justinas „jL“ Lekavičius tapo pirmuoju lietuviu laimėjusiu pasaulio „Counter Strike“ (CS) čempionatą ir tapusiu jo naudingiausiu žaidėju.

Dar prieš metus pirmą kartą Lietuvos vėliavą į pasaulio CS čempionato atkrintamąsias atnešęs J. Lekavičius po metų tapo ir šio prestižinio turnyro čempionu.

Danijos širdyje Kopenhagoje vykusiame „PGL Major Copenhagen“ turnyre lietuvio atstovaujama „Natus Vincere“ (NaVi) ekipa nerado lygių ir finale nugalėjo jau kartą pasaulio čempionais tapusią „FaZe Clan“ ekipą.

NaVi su lietuviu prieaškyje namo parsiveš ir didžiausią prizinio fondo dalį – 500 tūkst. eurų.

Finalinė dvikova buvo ypatinga ir tuo, kad joje žaidė atstovai iš visų trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Nuostabų žaidimą demonstravę NaVi žaidėjai jau susitikimo pradžioje susikūrė pranašumą, o įstabus „jL“ pasirodymas leido sėkmingai užbaigti finalą.

Viso čempionato metu rekordus laužęs J. Lekavičius buvo pripažintas šio prestižinio turnyro naudingiausiu žaidėju. Tai pirmasis lietuvis istorijoje tapęs ne tik tapo pasaulio čempionu, bet ir šio turnyro naudingiausiu žaidėju.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA