Net 120 atlikėjų muzikos ir šokio spektaklyje pagal M. K. Čiurlionio (foto) | Kas vyksta Kaune

Net 120 atlikėjų muzikos ir šokio spektaklyje pagal M. K. Čiurlionio (foto)

Spektaklis pagal M. K. Čiurlionio kūrybą „Gyvenimo pilys“ / Miško Motės nuotr.

Balandžio 3 dieną 18.00 val. Nacionaliniame Kauno dramos teatre bus rodomas Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos muzikos ir šokio spektaklis pagal M. K. Čiurlionio kūrybą „Gyvenimo pilys“, kurį scenoje atliks mokiniai ir mokytojai.

„Prisiliesti prie genijaus kūrybos, ją analizuoti ir mokytis – didelis iššūkis bei atsakomybė augančios scenos menų mokyklos bendruomenei“, – kalbėjo mokyklos direktorė Lina Kaubrienė-Stunžėnienė.

Kaip rašoma Nacionalinio Kauno dramos teatro pranešime žiniasklaidai, spektakliui sukurti sutelktas visas kūrybinis potencialas, suburti mokiniai ir mokytojai – šokėjai, muzikantai, teatralai.

Spektaklis kurtas remiantis žinomiausiais M. K. Čiurlionio muzikos kūriniais, kuriems skambant atgis paveikslai, įtrauksiantys šokėjus ir muzikantus į integralią visumą (vizualizacijų autorius Saulius Paliukas).

Spektaklis pagal M. K. Čiurlionio kūrybą „Gyvenimo pilys“ / Miško Motės nuotr.

Taip pat skambės tekstai iš dienoraščių, laiškų. Scenoje aktorių Dainiaus Svobono ir Jokūbo Kajacko (teatro skyriaus mokinio) balsais atgis M. K. Čiurlionio sukurta pasaka.

Genijaus tapybos spalvų gama nuguls kostiumų dailininkės Eglės Marijos Leonovienės eskizuose, pagal kuriuos buvo sukurti kostiumai atlikėjams: šokėjams, chorui, muzikantams. Spektaklyje dalyvaus apie 100 muzikos, šokio, teatro skyriaus mokinių ir 20 mokytojų.

Spektaklio režisierė, šokėja ir choreografė Indrė Puišytė-Šidlauskienė su kūrybine komanda spektaklio „Gyvenimo pilys“ siužetu pristatys didžiojo menininko kūrybą, jo magiško ir unikalaus pasaulio aplinką.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje arba internetu: https://dramosteatras.koobin.com/ciurlionis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA