Šilainiuose liepsnojo automobilis: įtariama, kad buvo padegtas tyčia | Kas vyksta Kaune

Šilainiuose liepsnojo automobilis: įtariama, kad buvo padegtas tyčia

Prieš pat vidurnaktį į Šilainių mikrorajoną skubėjo ugniagesiai, buvo pranešta apie liepsnose skendintį automobilį. Įtariama, kad jis padegtas tyčia.

Trečiadienį 23.53 val. Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba sulaukė pranešimo, kad Jotvingių gatvės daugiabučio namo kieme dega automobilis.

Ugniagesiams atvykus į nelaimės vietą, automobilis „Land Rover“ degė atvira liepsna.

Pranešama, kad nelaimės metu išdegė visureigio variklio skyrius ir salonas, termiškai paveiktas šalia stovėjusio automobilio bamperis ir galiniai žibintai.

Gaisras Jotvingių g. / Skaitytojo nuotr.

Nelaimės vaizdais iš įvykio vietos pasidalinta ir „Kas vyksta Kaune“ grupėje. Vaizdo medžiagoje matyti liepsnose skendintis visureigis. Ketvirtadienio rytą kauniečiai įamžino ir nelaimės padarinius – tai, kas liko iš „Land Rover“.

Tuo metu policijos departamentas įtaria, kad 2003 m. pagamintas „Land Rover“ buvo padegtas tyčia. Nuostolis nustatinėjamas.

Teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 187 str. 2 d. – Turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA