Nelaimė Kauno klinikose: mirė pro langą iškritęs pacientas | Kas vyksta Kaune

Nelaimė Kauno klinikose: mirė pro langą iškritęs pacientas papildyta Kauno AVPK komentaru

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Antradienio vakarą į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, kuris pranešė, kad LSMU Kauno klinikose įvyko didelė nelaimė. Pro medicinos įstaigai priklausančio pastato langą, iš 4 aukšto, iškrito pacientas. Asmuo neišgyveno, tačiau LSMU Kauno klinikos nuo plačių komentarų susilaiko.

Šią informaciją naujienų portalui pranešęs asmuo teigė, kad nelaimė LSMU Kauno klinikų Akių ligų klinikoje įvyko pirmadienį, tačiau artimieji apie mirusį asmenį daugiau informacijos iš medicinos įstaigos esą nesulaukia.

„Mums artimas žmogus vakar iškrito iš 4 aukšto Akių ligų korpuse. Patys tiksliai nežinom, nes niekas nieko nepasakoja, tik paskambino ir pasakė, kad iškrito, o paskui ryte paskambino ir pasakė, kad neišgyveno. Bet ir buvo jis svaiginamas su kažkokiais vaistais, nes kuo ilgiau gulėjo ligoninėj, tuo labiau būdavo apsvaigintas“, – pasakojo ir spėlionėmis dalijosi paciento artimasis.

Anot jo, mirusysis į LSMU Kauno klinikas pateko dėl užpuolimo metu patirtų sužalojimų.

„54 metų vyras buvo užpultas, sumušta galva, gydėsi namuose ir staiga jam pradėjo galvą spausti. Pradėjo silpniau matyti su akim, tai nuvykus į Respublikinę Šiaulių ligoninę, jį iš karto išvežė į Kauno klinikas, Akių korpusą, nes buvo akies uždegimas prasidėjęs dėl iš nosies laiku neištraukto tamponiuko. (Giminaitis – aut. past) netgi 3 kartus buvo išleidinėjamas namo, bet nei vieną kartą ir nebuvo išleistas. Įvykio dieną buvo bandyta susisiekti su gydytoja keliolika kartų, bet nepavyko, o įvykus nelaimei, policija nebuvo įleista į ligoninę“, – pasakojo vyras.

Kauno klinikų pieva, ant kurios iš 4 aukšto iškrito žmogus / Skaitytojo nuotr.

Nelaimę komentuoja vangiai

LSMU Kauno klinikų Komunikacijos tarnyba naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad jų teritorijoje iš tiesų įvyko skaudi nelaimė, po kurios žmogus neišgyveno. Visgi nuo platesnių komentarų medicinos įstaiga susilaikė.

„Taip, vasario 26-ąją iš tiesų įvyko tokia nelaimė. Šiuo metu daroma viskas, siekiant išsiaiškinti visas įvykio aplinkybes – atliekamas tiek vidinis, tiek ikiteisminis tyrimai, kurie padės atsakyti į visus klausimus. Gerbdami paciento ir jo artimųjų privatumą, daugiau detalių komentuoti negalime“, – atsakė LSMU Kauno klinikų Komunikacijos tarnyba.

Papildyta 16.25 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) komentaru

„Vasario 26 d. apie 01.30 val. Kaune, Eivenių g., konstatuota vyro (gim. 1969 m.) mirtis. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti“, – komentavo Kauno AVPK.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA