Renginys „Judesio ir minties praktikos“ M. Tenisono parodoje | Kas vyksta Kaune

Renginys „Judesio ir minties praktikos“ M. Tenisono parodoje

Organizatorių koliažas

Kauno paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune, vasario 28 d., trečiadienį, 17 val. tęsiame pažintį su Modrio Tenisono kūryba ir kviečiame į renginį „Judesio ir minties praktikos“.

Modrio Tenisono mokiniai aktorius Saulius Bagaliūnas ir režisierius Arvydas Lebeliūnas pasidalins prisiminimais apie judesio plastikos praktikas ir pakvies lankytojus pabūti Modrio stovyklos dalyviais, rašoma organizatorių pranešime.

1983 m. Lietuvos valstybinėje konservatorijoje Modris Tenisonas vedė seminarus, kuriuose mokė aktorius pažinti savo kūną, susieti mintį su kūno plastika. Vėliau, Arvydui Lebeliūnui pradėjus vadovauti Kauno mažajam teatrui, aktoriai ir šokio teatro „Aura“ šokėjai 1997–1998 m. vykdavo mokytis pas legendinį režisierių M. Tenisoną į Latviją, į jo sodybą prie Juverio ežero.

Šis renginys – Kauno paveikslų galerijoje eksponuojamos parodos „Modris Tenisonas: judesys ir ženklas“ renginių ciklo dalis.

Renginys su muziejaus lankytojo bilietu.

Maloniai kviečiame.

Renginys viešas, gali būti filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA