Per akciją „Radarom!“ jau surinkti keturi milijonai eurų | Kas vyksta Kaune

Per akciją „Radarom!“ jau surinkti keturi milijonai eurų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Vasario 23 d., penktadienį, paskelbta, kad paramos akcija „Radarom!“ jau pasiekė 4 milijonus eurų.

Akcijos tinklapyje skelbiama, kad vasario 23 d. 15.00 val. duomenimis jau yra surinkta 4 069 684 Eur. Už šią sumą bus nupirkti net 533 saugaus kario paketų.

Už akcijos metu surinktas lėšas bus perkami saugaus kario paketai. Paketą sudarys naktinio matymo monokuliaras, lazerinis taikiklis ir individualus antidronas. Vienas saugaus kario paketas kainuoja 7 500 Eur. Visą profesionalią įrangą pagamino Lietuvoje įsikūrusios įmonės „Brolis semiconductors“ ir „NT service“.

Trumpasis „Radarom!“ paramos akcijos numeris – 1485 (parama – 5 Eur). Prisidėti prie akcijos galima ir bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VŠĮ MĖLYNA IR GELTONA
Banko sąskaita: LT817300010175720500
Mokėjimo paskirtis: RADAROM

Aukoti žmonės kviečiami mėnesį iki rytojaus – vasario 24 dienos.

Kaip ir pernai, prie akcijos kviečiamos prisijungti ir verslo organizacijos.

Keturias savaites truksiančią akciją organizuoja LRT kartu su organizacijomis „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „Stiprūs kartu“ bei visuomenininke, žurnaliste Rita Miliūte. Ją baigs speciali LRT televizijų, radijų, portalo transliacija vasario 24 dieną, o vakare per LRT televiziją bus transliuojamas baigiamasis paramos koncertas.

Taip pat vasario 24 dieną, 18.30 val., kauniečiai jau trečius metus iš eilės kviečiami rinktis į Vienybės aikštę parodyti savo solidarumą ir palaikymą kovojančiai Ukrainai. Daugiau apie tai skaitykite čia.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pernai per akciją „Radarom!“ surinkta per 14 mln. eurų, už kuriuos nupirkta 17 radarų – trimis radarais daugiau nei planuota, keturios padidinto pravažumo transporto priemonės mobiliesiems radarams, surengti mokymai radarų naudotojams Ukrainoje, o už likusius pinigus nupirkti 69 antidronai ir jų priedai radarus naudojantiems Ukrainos gynėjams.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA