Visiškai girtas „Audi“ vairuotojas Kaune „pasidarbavo“ | Kas vyksta Kaune

Visiškai girtas „Audi“ vairuotojas Kaune „pasidarbavo“

Skaitytojo nuotr.

Vėlyvą antradienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalijo vaizdu iš Baltijos g., kur užfiksavo atvykusius tris policijos ekipažus. Paaiškėjo, kad policijos pareigūnai atvyko dėl neblaivaus „Audi“ automobilio vairuotojo sukelto eismo įvykio.

„Policija tiria įvykį Šilainiuose. Prie Baltijos g. 14 daugiabučio. 21 val. 3 policijos ekipažai su dronu“, – apie sujudimą Šilainių mikrorajone 21.00 val. pranešė kaunietis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) budintis pareigūnas patikslino, kad policijos ekipažai į Baltijos gatvę atskubėjo dėl eismo įvykio, kurį sukėlė neblaivus „Audi“ automobilio vairuotojas.

„Sužalotų asmenų nėra, niekas nenukentėjo, tik apgadintos transporto priemonės“, – komentavo Kauno AVPK budintis pareigūnas.

Kauno policija pranešimą apie įvykį gavo 18.33 val., jog Kaune, Baltijos g., automobilis „Audi“, vairuojamas vyro (gim. 1982 m.), kieme apgadino tris stovinčius automobilius („Volvo“, „Toyota“ ir „Volkswagen“).

„Audi“ automobilio vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,54 prom.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281-1 str.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA