Iš Graikijos narkotikų atsisiuntusiam 22-ejų kauniečiui gali grėsti liūdnos dienos | Kas vyksta Kaune

Iš Graikijos narkotikų atsisiuntusiam 22-ejų kauniečiui gali grėsti liūdnos dienos

ELTA 2024/02/20 22:17
Asociatyviosios Delfi, Kauno apygardos prokuratūros nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kauno apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl psichotropinių medžiagų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu. Kaltinimai pareikšti iki šiol neteistam 22-ejų metų kauniečiui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, kaunietis, turėdamas tikslą įsigyti narkotinių ar psichotropinių medžiagų, socialiniame tinkle susirašinėjo su nenustatytu Graikijoje veikusiu asmeniu. Kaltinamasis, susitaręs su juo, įgijo daugiau kaip 124 gramus psichotropinių medžiagų – sintetinio kanabinoido miltelių.

Veikdamas kartu su bendrininku graiku, kaunietis psichotropines medžiagas paštu atsisiuntė į Lietuvą, svetimu vardu prisistatė siuntų tarnybos kurjeriui ir jas atsiėmė.

Kaltinamasis neleistinas medžiagas gabeno automobiliu, kuriuo kartu vyko ir draugas, nežinojęs apie daromą nusikalstamą veiką. Tuo metu kaunietis buvo sustabdytas ir sulaikytas policijos pareigūnų.

Nors kaltinamasis visiškai prisipažįsta padaręs šias nusikalstamas veikas ir dėl jų gailisi, jo atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra ta, kad kaunietis veikė bendrininkų grupėje, pranešė prokuratūra.

Už šias nusikalstamas veikas vyrui pareikšti kaltinimai ir gresia minimali 10 metų laisvės atėmimo bausmė.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA