Avariją sukėlusį neblaivų Kauno klinikų gydytoją prokurorė siūlo atleisti nuo atsakomybės pagal laidavimą – Kas vyksta Kaune

Avariją sukėlusį neblaivų Kauno klinikų gydytoją prokurorė siūlo atleisti nuo atsakomybės pagal laidavimą

ELTA / Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė 2024/02/06 17:51
R. Tenio, Kauno klinikų nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Prokurorė eismo įvykį sukėlusį neblaivų gydytoją Ramūną Uniką siūlo atleisti nuo atsakomybės pagal laidavimą.

„Buvo gynybos pateiktas prašymas taikyti laidavimą, buvo pateikti visi pagrindai, dėl kurių gali būti taikomas laidavimas. Priežasčių, dėl kurių negalėtų būti taikomas laidavimas, aš nemačiau“, – Eltai teigė Kauno apylinkės prokurorė Jolanta Petraitytė.

„Taigi, prašiau trims metams skirti laidavimą, taikyti 3 tūkst. eurų užstatą bei baudžiamojo poveikio priemones, tai yra, konfiskuoti automobilį ir trims metams atimti teisę vairuoti transporto priemonę“, – informavo ji.

Sprendimą Kauno apylinkės teismas priims vasario 22 d.

Kauno apylinkės teismas lapkričio 27 d. ėmė nagrinėti neblaivaus vairavusio ir moterį partrenkusio Kauno klinikų gydytojo R. Uniko bylą. Kaltinamasis pripažino savo kaltę ir prašė teismo jį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

R. Unikui baudžiamoji byla iškelta po to, kai gydytojas šių metų rugpjūčio mėnesį Kauno rajone, būdamas neblaivus partrenkė moterį. Policijos duomenimis, gydytojas Domeikavos kaime automobiliu kliudė pėsčiąją, vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,37 prom.

Kaip skelbė portalas „15min.lt“, R. Unikas teisme, prisiminęs dieną, kai sėdo vairuoti, būdamas neblaivus pasakojo turėjęs laisvą popietę ir apie 16 val. grįžęs namo bei išgėręs putojančio vyno. Kaltinamasis tvirtino, jog tą dieną buvo žmonos gimtadienis, ji turėjo grįžti apie 21 valandą.

Vyras teigė, kad jau išgėręs alkoholinio gėrimo prisiminė, kad pažadėjo nuvažiuoti pašerti išvykusios dukters šuns. Gydytojas pasakojo, kad išvažiavęs iš namų, nuvažiavo apie 100 metrų ir tada, nepastebėjęs gatve ėjusios moters, ją partrenkė. R. Unikas teigė nukentėjusiosios atsiprašęs.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA