Po M.A.M.A. apdovanojimų patyčias patyrusi I. Zasimauskaitė siunčia svarbią žinutę visoms moterims | Kas vyksta Kaune

Po M.A.M.A. apdovanojimų patyčias patyrusi I. Zasimauskaitė siunčia svarbią žinutę visoms moterims

Ieva Zasimauskaitė / DELFI nuotr.

Penktadienio vakarą į „M.A.M.A.“ apdovanojimų šventę atvyko kaunietė dainininkė Ieva Zasimauskaitė, kuri ant raudonojo kilimo žengė pirmą kartą po gimdymo. Vėliau socialiniuose tinkluose moteris sulaukė patyčių dėl savo įvaizdžio.

Atlikėja I. Zasimauskaitė savo socialinio tinklo Instagram paskyroje dalijosi, kad renginio pabaigos ji nesulaukė, o grįždama namo susigraudino.

„Aš jau namie, nesulaukiau galo. Ir grįždama namo nuverkiau posmelį. <...> Vis dar nepriprantu turbūt prie to viešumo ir vis dar nepriprantu prie to, kokie žmonės ir moterys ypatingai yra žiaurios“, – kalbėjo atlikėja.

Patyrusi patyčias dėl savo įvaizdžio I. Zasimauskaitė taip pat paskelbė svarbią žinutę moterims savo socialinio tinklo paskyroje, kuria sutiko pasidalinti ir su naujienų portalu „Kas vyksta Kaune“.

„Tiesiog negaliu priprasti prie šito pasaulio žiaurumo ir man skauda. Žinokit tokiomis akimirkomis, aš iškart galvoju ne tik apie save, bet ir apie kitas moteris, mergaites, merginas.

Pasidaro taip aišku, kodėl Lietuva pirmose vietose savižudybių skaičiuje, pogimdyvinėje depresijoje, kodėl vasaros gatvėje eilės patekti pas specialistus, bulimija, anoreksija ir taip toliau.

Ir baisiausia, kad kitos moterys visiškai nebejaučia ribos, ką ir kada ir svarbiausia KAIP pasakyti.

Toks jausmas, kad po tokių renginių nuotraukomis, žmonės tik ir laukia „prasinešti“ ir išlieti susikaupusią vidinę tuštumą ir pyktį ir tai irgi yra problema, kaip mes iki tokio žmogaus užaugam?

Komentuoti moters kūną yra begalo neetiška ir apskritai traumuoja. Negerai. Negalima. Todėl mes pradėjom maskuoti savo „trūkumus“ operacijomis, dietomis ir nebeleidžiam sau tiesiog būti ir vietoj to, kad būti laimingu ir džiaugtis, mes praleidžiam tiek daug laiko kritikuodamos save, nes kažkas kala į galvą, kokie tie grožio standartai.. kaip gerai ir kaip negerai.

Nukarusi krūtinė, baisi, papai pažastyse. Moterys. Tikrai norėčiau palinkėti Jums laimės, bet tiesiog palinkėsiu, kad jus kas nors apkabintų ir mylėtų ir vertintų jus ne už papus

O mano krūtinė man irgi šiuo metu nėra gražiausios formos, bet ji maitina mano dukrą, atlieka svarbiausią darbą ir dėl to aš esu dėkinga sau, kad nepasiduodu ir esu ten kur esu, tokia kokia esu, su tokiom vertybėm, kokios man yra gražiausios ir atneša man vidinę laimę, ramybę ir svarbiausia pilnatvę

Visas moteris apkabinu. Aš šiandien džiaugiausi, kiek gražių žmonių aplink… kartu ir nesupratau, kur tas pasaulis keliauuja.. Ir svarbiausia, tokios dienos man primena, kodėl prieš 10 metų aš pradėjau ieškoti alternatyvos ir ačiū Dievui ją radau“, – socialinio tinklo Instagram paskyroje rašė I. Zasimauskaitė.

Primename, kad prestižiniai metų muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“ vyko jau 13-ąjį kartą. Į renginį sugūžėjo ryškiausios šalies scenos žvaigždės, kylantys talentai ir muzikos gerbėjai.

Ceremonijoje žiūrovai išvydo ryškiausius atlikėjus, tarp kurių ir legendinės grupės „Hiperbolė“ nariai, Vaidas Baumila, Rokas Yan, Evgenya Redko, Inga Jankauskaitė. Ispūdingus pasirodymus „M.A.M.A.“ scenoje surengė viena garsiausių šalies indie pop muzikos grupių „Sisters On Wire“, garsiausias šalies DJ‘s – Jovani, scenoje savo hitus pristatė atlikėjai Remis Retro bei Jurijus.

Taip pat scenoje pasirodė ir roko grupė „Mėlyna“, reperis Proflame. Žiūrovai išvydo ir išskirtinį alternatyvios muzikos kūrėjos Rūtos MUR pasirodymą, grupę „Žemaitukai“.

„M.A.M.A. 2023“ šventėje triumfavo dainininkė Jessica Shy, kuri susižėrė net šešias statulėles. Iš viso ceremonijos metu buvo išdalinta 15 statulėlių, o 16-oji atiteko už nuopelnus lietuviškai muzikai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA