Policija pateikė daugiau informacijos dėl incidento čiuožimo čempionate – Kas vyksta Kaune

Policija pateikė daugiau informacijos dėl incidento čiuožimo čempionate

BNS / Vilmantas Venckūnas 2024/01/25 15:04
Europos dailiojo čiuožimo čempionato atidarymas
R. Tenio nuotr.

Kauno apskrities policija ketvirtadienį pranešė, kad pradėjo dvi administracines teisenas dėl incidento Europos dailiojo čiuožimo čempionate.

Kaip ketvirtadienį pranešė policija, patikslinus aplinkybes, dvi administracinės teisenos pradėtos dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo.

Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė BNS patikslino, kad teisenos pradėtos tiek pagal čempionate savanoriavusios moters, tiek pagal Tarptautinės čiuožimo federacijos atstovų policijai pateiktus pareiškimus.

Administracinių nusižengimų kodeksas už necenzūrinius žodžius ar gestus viešosiose vietose, įžeidžiamą kibimą prie žmonių, kitus tyčinius veiksmus, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį, numato baudą nuo 30 iki 140 eurų.

Inicidentas prieš kelias savaites kilo Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate.

Renginyje savanoriavusi kaunietė moteris tinkle „Facebook“ pranešė buvusi užsipulta, apstumdyta neblaivaus asmens – žurnalisto Ervino Kvitkausko.

Anot jos, vyras kabinėjosi prie renginyje dirbusių žmonių, keikėsi, išsivysčius žodiniam konfliktui, griebėsi fizinių veiksmų. Moteris teigė buvusi ištempta iš savo darbo vietos, uždaryta į apsaugos kambarį, reikalauta atiduoti akreditaciją, savanoriams duotą striukę.

Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis teigė, jog vaizdo įrašai paneigia kaltinimus dėl čia dirbusios merginos užpuolimo, pats V. Jasutis moters elgesį vadina provokacija.

E. Kvitkauskas teigė, kad „niekada gyvenime nepakėlęs rankos prieš jokią moterį“. Jis tvirtino norėjęs nufotografuoti merginos akreditaciją, o ši atsisakė tai padaryti, „pradėjo šūkauti kažką“, tuomet mergina pagriebė jo telefoną ir pagrasino mesti į ledą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA