Garažas Technikos gatvėje, kuriame buvo sulaikytas įtariamas mergaitės pagrobėjas | Kas vyksta Kaune

Garažas Technikos gatvėje, kuriame buvo sulaikytas įtariamas mergaitės pagrobėjas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Mergaitės pagrobimu įtariamo vyro sulaikymas antradienį, 23 val., įvyko garažų masyve Technikos gatvėje, netoli pagrobimo vietos. Pasak policijos atstovų, šią vietą nebuvo paprasta surasti. Iki gilios nakties įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai.

Trečiadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ apsilankius minėtame garažų masyve, du įtariamajam priklausantys garažai buvo pažymėti policijos plombomis. Viename jų laikyta pagrobta devynmetė.

Matyti, kad metalinis garažas apšiltintas, su kaminu, televizijos antena. Galima manyti, jis buvo pritaikytas ne tik automobilio laikymui. Tai naktinėje spaudos konferencijoje iš dalies patvirtino Kauno AVPK viršininkas Mindaugas Baršys.

„Aro“ pareigūnams vakar apie 23 val. čia įėjus ir sulaikius įtariamąjį, ginklų garaže nerasta. Mergaitė buvo tuoj pat perduota į saugią aplinką. Sulaikytas 42 metų vyras, kuris prievarta pagrobęs mergaitę ją laikė garaže.

Įtariamasis sulaikytas 48 valandoms.

Pasak policijos atstovų, garažas buvo šiek tiek pritaikytas pagrobimui, tai nebuvo įprasta patalpa automobiliui laikyti. Nusikaltimas įvykdytas pakankamai kvalifikuotai. Asmuo, pasak generalinio komisaro Renato Požėlos, nesitikėjo, kad bus sulaikytas.

„Kas vyksta Kaune“ naktį nuvykus į asmens sulaikymo vietą, apie 1.30 val. išgabentas automobilis užplombuotomis durelėmis. Garažų masyve tebedirbo pareigūnai, Technikos gatvės atkarpa ties garažais nuo Draugystės gatvės sankryžos buvo uždaryta.

Trečiadienį ryte policija apklausė mergaitės pagrobimu įtariamą vyrą. Anot R. Požėlos, ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl vaiko pagrobimo, tačiau tyrimo eigoje „gali atsirasti kitų straipsnių“.

R. Požėla nekomentavo, ar įtariamasis pripažįsta savo kaltę.

Trečiadienio naktį vykusios spaudos konferencijos metu R. Požėla minėjo, kad mergaitės pagrobimas gali būti susijęs su „Šiaurės prospekto garažų istorijomis“. Vėliau trečiadienį generalinis komisaras teigė, kad būtent šioje vietoje ir buvo atlikti procesiniai veiksmai.

„Mūsų nuomone, tie veiksmai gali būti reikalingi. Finalas parodė, kad tai, ką mes radome, ką mes pamatėme, buvo labai informatyvu. O ar ten buvo anksčiau įvykdyta nusikalstamų veikų, neatmetu, kad gali būti ir šio ikiteisminio tyrimo dalis, gali būti kreipimųsi į visuomenę su prašymais pasisakyti, jeigu kažkam kažkas kažkada yra nutikę. Klausimas atvertas ir lauksime informacijos iš žmonių“, – sakė R. Požėla.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad devynerių metų mergaitė iš namų, esančių Kaune, išėjo sekmadienį, apie 16.30 val. Paskutinė žinoma jos buvimo vieta buvo Chemijos g. esanti stotelė.

Paskelbta devynmetės paieška, kurią vykdė gausios policijos pajėgos, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus, Lietuvos šaulių sąjungos savanoriai, Viešojo saugumo tarnyba, šimtai pilietiškų kauniečių.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA