Išgirskite: Jovani su D. Montvydu pristato oficialią Europos dailiojo čiuožimo čempionato dainą | Kas vyksta Kaune

Išgirskite: Jovani su D. Montvydu pristato oficialią Europos dailiojo čiuožimo čempionato dainą

Penktadienį pristatytas pirmą kartą istorijoje Lietuvoje vykstančiam 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatui skirtas oficialus muzikinis kūrinys – Jovani ir Donato Montvydo (Donny Montell) daina „Star“.

Europos dailiojo čiuožimo čempionatas jau kitą savaitę, sausio 10-14 d. vyks Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Į senojo žemyno pirmenybes atvyks stipriausi dailiojo čiuožimo atstovai, dešimtys tūkstančių gerbėjų iš Lietuvos ir viso pasaulio.

Istorinei progai paženklinti sukurta oficiali čempionato daina atspindi dailiojo čiuožimo aistrą ir subtilumą, varžybų ir pergalių emocijas, čempionato šūkį „We Want More“.

„Ačiū už suteiktą galimybę Lietuvos čiuožimo federacijai, – pristatydamas kūrinį kalbėjo Jonas Nainys–Jovani. – Klipo pagrindinė idėja – kaip įveikti kliūtis, priimti jas kaip neišvengiamybę ir būti tikram, kad sėkmė bus. Per nenutrūkstamą ryšį tarp senelio ir anūkės norėjome papasakoti apie pagarbą ir besąlygišką meilę bei palaikymą. Įvertinkite, kaip mums pavyko!“

Muzikinis klipas gruodžio mėnesį buvo filmuojamas Elektrėnų ledo arenoje ir Vilniaus Valdovų rūmų kieme esančioje atviroje čiuožykloje, kurioje iki vasario 16 d. gali apsilankyti visi norintys. Klipą režisavo Aurimas Šidiškis, scenarijaus autorius – Albinas Kirkilas.

„Dailusis čiuožimas niekaip neįsivaizduojamas be geros muzikos, todėl norėjome turėti ir savo unikalų skambesį, – kalbėjo Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) prezidentas Vytautas Jasutis. – Džiaugiamės galėdami kurti tokio dydžio renginį, kurio svarbą Lietuvai suprato ir prie mūsų prisijungė vienos didžiausių Lietuvos muzikos scenos žvaigždžių. Tikimės, kad čempionatas visiems paliks neišdildomus įspūdžius, kuriuos šis muzikinis kūrinys galės priminti net ir prabėgus dešimtmečiams.“

Kūrinys „Star“ nuskambės čempionato atidarymo metu sausio 10 d., kartu su Jovani atidarymo ceremonijoje pasirodys Beissoul & Einius, Rafailas Karpis, choras „Ąžuoliukas“, ansamblis „Lietuva“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA