Atlikėja I. Jurgelevičiūtė dėkoja tėčio gyvybę išgelbėjusiems Kauno TAC darbuotojams ir medikams: rieda džiaugsmo ašaros | Kas vyksta Kaune

Atlikėja I. Jurgelevičiūtė dėkoja tėčio gyvybę išgelbėjusiems Kauno TAC darbuotojams ir medikams: rieda džiaugsmo ašaros

Irma Jurgelevičiūtė / DELFI ir Kas vyksta Kaune video stop kadro nuotr.

Pirmadienio rytą Kauno techninės apžiūros centre (TAC) atgaivintas vyras – dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės tėtis. Atlikėja skyrė padėkos žodžius Kauno TAC darbuotojas ir medikams.

„Mano tėvelis… Šiandien Techninės apžiūros centre sukniubo. Pabudinti širdį reikėjo 2 medikų brigadų, tėtė atsigavo… Dėkoju Kauno techninės apžiūros centro kolektyvui, ypač Egidijui Mauručiui ir Vilmantui Pietariui, kurie gelbėjo tėčio gyvybę skaičiuodami kartu su pagalbos centru telefonu sekundes.

Dėkoju už žmogiškumą ir neabejingumą… AČIŪ Greitosios pagalbos darbuotojams. AČIŪ Kauno klinikų kardiologijos sk. medikams… Jei ne profesionaliai suteikta pagalba, šventės būtų be tėčio… Labai, labai, iš visos širdies, visiems DĖKOJA visa mūsų šeima, rieda džiaugsmo ašaros… Kad turim tėtę“, – socialiniame tinkle „Facebook“ iškart po įvykio įrašu dalijosi atlikėja.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ antradienį nurodė LSMU ligoninė Kauno klinikų atstovė žiniasklaidai Ieva Jankauskienė, I. Jurgelevičiūtės tėtis šiuo metu yra gydomas Kauno klinikų Kardiologijos intensyviosios terapijos skyriuje.

Primename, kad pirmadienį apie 11 val. Kauno greitosios medicinos pagalbos stotis (GMPS) gavo pranešimą, kad Raudondvario pl. nualpo vyras. Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi greitosios medicinos pagalbos brigados.

Budinčios gydytojos duomenimis, apie 11.21 val. vyras vis dar buvo gaivinamas. Galiausiai asmuo atgavo sąmonę ir buvo išgabentas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų reanimacijos skyrių.

„Atgaivinome. Labai rimtas gaivinimas buvo. Vyrą gaivino dvi medikų brigados, labai padėjo įstaigos darbuotojai. Kol atvažiavo greitoji, tas kelias minutes jie gaivino vyrą“, – teigė Kauno miesto GMPS budinti medikė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA