Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – Kauno rajone gyvenanti R. Koroliova | Kas vyksta Kaune

Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – Kauno rajone gyvenanti R. Koroliova

Kauno rajono meras V. Makūnas, Rimantė ir Alius Koroliovai / Organizatorių nuotr.

Šventiškai išpuoštame Raudondvario dvare vykusioje iškilmingoje apdovanojimo ceremonijoje paskelbti ir apdovanoti geriausi šalies vaistininkai, kurių šiemet į finalinį etapą pateko vienuolika. Tarp jų – ir keturi kauniečiai: Rimantė Koroliova („Gintarinė vaistinė“), Lijana Radžiūnienė (BENU vaistinių tinklas), Vygintas Milašius (dirba Vilniuje) bei Modestas Kriukelis (dirba Ukmergėje, abu – iš „Eurovaistinės“).

Džiugu pranešti, kad Rimantė Koroliova – Kaune dirbančio fotografo Aliaus Koroliovo žmona. Sveikiname! Kauno rajone gyvenančiai Rimantei už puikų pasirodymą geriausio vaistininko rinkimuose padėkojo ir asmeninę dovaną įteikė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

LIETUVOS METŲ VAISTININKAS 2023 finalininkai su rinkimų organizatoriais / Organizatorių nuotr.

Lietuvos metų vaistininke tarptautinės komisijos sprendimu paskelbta sostinės vaistinėje dirbanti Sigita Korbutaitė („Gintarinės vaistinės“ tinklas).

Jai atiteko Platininis medalis, kurį tradiciškai įteikė kardinolas JE Sigitas Tamkevičius. Lietuvos metų vaistininkei Padėką perdavė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, sveikinimą ir asmeninę dovaną skyrė Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.

Lietuvos metų vaistininkei Sigitai Korbutaitei apdovanojimą tradiciškai įteikė kardinolas JE S. Tamkevičius / Organizatorių nuotr.

Aukso medaliu apdovanota vaistininkė iš Panevėžio Justina Metlovienė (Kaune įsikūręs „Camelia“ vaistinių tinklas). Jai taip pat įteikta Premjerės padėka ir Panevėžio mero R. M. Račkausko sveikinimas.

Taip jau nutiko, kad suvedus vertinimo komisijos narių balsus, dešimttūkstantosios tikslumu vienodą balų skaičių surinko du dalyviai – „Eurovaistinės“ atstovas Vygintas Milašius (gyvena Kaune, bet dirba Vilniuje) ir UAB „Ramunėlės vaistinė“ vaistininkė Inga Jurkonytė (Vilnius). Jie kartu su sidabro medaliais gavo ir Premjerės, ir Vilniaus mero Padėkas.

Po iškilmingų apdovanojimų renginio svečiams koncertavo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Marija Arutiunova ir Raimondas Baranauskas, jiems akomponavo pianistė Rūta Blaškytė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA